Soru Sadece bir telefonda otomatik bağlanmayan kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

sliherdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Birkaç gün önce aldığım TWS kablosuz bir kulaklığı telefonuma bağlamaya çalıştım. Kulaklık sorunsuz bağlandı lakin kutusuna geri koyup çıkarttığım zaman otomatik bağlanmadı. Biraz üstüne düşünde yaklaşık 30 saniye sonra manuel şekilde bağlayabildiğimi gördüm. Sonra sorunun kulaklıkta olup olmadığını görmek için tek tek evdeki J8, A3, Redmi Note 10 ve Tab 3 cihazları denedim ve hepsinde kulaklığı kutudan çıkarır çıkarmaz bağlandığını gördüm, hatta bilgisayara bile bağladığımda sorun yaşamadım. Kullandığım telefon A51 en son Android 13 one ui 5 güncellemesi aldı telefon ve aldığımdan beri başıma bela oldu. Resetlemeyi, geliştirici seçeneklerinden bluetooth ayarlarını değiştirmeyi filan denedim. Çözüm bulunmasından umutsuzum ama belki bir bilen vardır diye buraya yazıyorum. A51 pişmanlıktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada aynı telefona başka bir bluetooth kulaklık bağlayınca her çıkarıldığını otomatik bağlıyor. Anlayacağınız sadece bu telefonda düzgün çalışmayan bir kulaklık ve sadece bu kulaklıkta sorun çıkaran bir telefona sahibim

Son düzenleme:

Son mesajlar