Sadece ben miyim böyle?

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,851
Arkadaşlar son zamanlarda aynada kendime bakarken ve yansımalarda gecikme farkediyordum.

Sizde de oluyor mu böyle? Yani sizin hareketinizden az buçuk sonra aynada gördüğünüzün geç hareket etmesi.

Hatta yatağımda yatıyom telefonda sayfa kaydırıyorum. Yatağın mobilyası kafamın üzerinde parlayarak yansıma yapıyor.
Telefonda Kaydırdığım sayfanı daha geç kaydırdığını farkediyorum.

Aynada kendime baktığımda çok az farkediyorum gecikmeyi ama farkediyorum yani.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
senin için aynaya gidiyorum bekle valla senkronize ya da ne denirse. Aynı anda hareket ediyoz. Ne zamandan beri böylesin takıntı ya da aşırı dikkat olabilir mi? Bu arada ppdeki sensen kafa üstü kulaklık kulağını ağrıtıyor mu?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,851
Benim aynayla bi sıkıntım yok beni yakışıklı göstermemesi dışında
Ayna yalan söyler, dost doğru söyler. Buraya at resimine bakalım bi kerecik. Ben iyi puanliycam güven bana :D
Termal macun kuruyup dropa sebep oluyor gibi. En yakın zamanda göz doktoruna git ?
Kurur tabi. Kız yok kız, macun artık peynir olmuş. :D ahshdhshha

senin için aynaya gidiyorum bekle valla senkronize ya da ne denirse. Aynı anda hareket ediyoz. Ne zamandan beri böylesin takıntı ya da aşırı dikkat olabilir mi? Bu arada ppdeki sensen kafa üstü kulaklık kulağını ağrıtıyor mu?
Birazcık fazla sıkıyor kulağımı sanırım. genel olarak iyi ama. Siyah köpüklü yerin üzeri soyuldu ama yılan derisi gibi. :D

pingin yükselmiş
Sağlayıcımla konuşmam gerek. Rüyada bağlantı kurmaya çalışıcam. :D