Saç Seyrekliği Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Yavuzemre2x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abiler Merhaba Ben 14 Yaşındayım Saçlarım Alta Koyduğum fotolardaki Gibi Seyrek Anlayan Varsa Bu Saçda sıkıntı Var mı Veya Anormal Durum Varmı Korkmam Normal mi Söylerseniz Sevinirim.
(Birde Saçımı Hergun Yıkamayınca Ben Yağlanıyor + İnce Telli, Ne Varsa Beni Bulmuş :D)

Saçımı Çektiğim Zaman 1 Tel Ya geliyor yada gelmiyor, yani günlük 100 teli geçmiyordur.

Not : Yeni Kalktığım İçin Saç Biraz Dağınık ve Yağlı Kusura bakmayın :)

Saçın Ön Kısmı : https://i.imgyukle.com/2020/02/16/nN6kPA.jpg
Saçın arka Kısmı :
Mesaj otomatik birleştirildi:

gören bilen varsa lütfen yardım edin

Son düzenleme:

AynŞTAyn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
99
Önce dermatologla görüş ama 2-3doktora git sağlamasını yap, sonra sonuç almazsan, İstanbul'da isen fatihte bulunan kadınlar pazarına git şu dükkanı bul Siirt fatıh gıda ya git 3-4kalıp bıttım sabunu al sürekli onları kullan 3 ay içinde farkı göreceksin.

Yavuzemre2x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önce dermatologla görüş ama 2-3doktora git sağlamasını yap, sonra sonuç almazsan, İstanbul'da isen fatihte bulunan kadınlar pazarına git şu dükkanı bul Siirt fatıh gıda ya git 3-4kalıp bıttım sabunu al sürekli onları kullan 3 ay içinde farkı göreceksin.

hocam cildiye doktoruna gittik adam benimle resmen dalga geçti yaşım küçük sorduğum şeyden dolayı galiba, bişeyin yok falan dedi İstanbul'da değilim internetten veya aktardan ne alabilirim

Son düzenleyen moderatör:

AynŞTAyn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
99
Bir kaç doktora daha görün yada bu aralar çok stres kaynakl(sınav veya gelecek), kaygısı çekiyorsandan olabilir.
Sabunun adı Bıttım sen söyle aktar a o anlar.

Yavuzemre2x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o bıttımı araştırayım ozaman, anlık stresten değil de uzun zamandır böyle yıllardır

AynŞTAyn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
99
Benimde saçlarım senin gibi ince telli ve hafif bir terlesem yada ıslansa kabak gibi oluyordu bıttım dan sonra millet saç mı ektirdin boyattın mı diye sorar oldu. ??

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ben 3 yıl uğraştım düzeşmiyor artık vazgeçtim

Dökülsün bakalım en kötü ayakkabı boyası ile boyar gezerim