Soru Saç Kıran oldum galiba.

Bu konuyu okuyanlar

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
547
Arkadaşlar başımın arka tarafına doğru ve ortalarında gözle görülür bir şekilde boşluklar oluştu aniden, dermatoloji bölümüne randevu da bulamadım, sağlık ocağı doktoru solüsyon verdi sür diye şimdilik, stresten dedi, böyle bir şey ile karşılaşan var mı?

Hrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar başımın arka tarafına doğru ve ortalarında gözle görülür bir şekilde boşluklar oluştu aniden, dermatoloji bölümüne randevu da bulamadım, sağlık ocağı doktoru solüsyon verdi sür diye şimdilik, stresten dedi, böyle bir şey ile karşılaşan var mı?
Stresten de olabilir gittiğin berberden de olabilir. Eğer berberin kullandığı malzemeler doğru bir şekilde temizlenmemiş ise saç kıranı oradan kapma ihtimalin var. İhtimal diyorum çünkü şu an kesin bir tanı yok. Kesin bir tanı olmadan berberin hakkına girmeyelim şimdi. En yakın zamanda bir doktora görün bence.

busrazegn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
geçmiş olsun, arkadaşın dediği gibi ortak eşya kullanımından kaçınıp bir an evvel doktora görünün.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Stresten de olabilir gittiğin berberden de olabilir. Eğer berberin kullandığı malzemeler doğru bir şekilde temizlenmemiş ise saç kıranı oradan kapma ihtimalin var. İhtimal diyorum çünkü şu an kesin bir tanı yok. Kesin bir tanı olmadan berberin hakkına girmeyelim şimdi. En yakın zamanda bir doktora görün bence.
Stres derken bende çok dert çekiyorum ama saçımın ortasına bişey olmuyor.
Banyo yaparken saçlarımın döküldüğünü görüyorum ama yine farketmiyor.

Berberden olabilir hakkatten. Çünkü uzun zamandır Saç makinası alıp kendi saçımı kendim kesiyom, sanırım dediğin doğru.
Elini alıştırabilirse kendi saçını kesmeye berberden bile güzel işler çıkarır.

Ben Süper de olmazsa Orta berber kalitesinde kesim yapıyorum hani. Fotoda göründüğü gibi ne fazla ne eksik tutuyorum hep saçımı.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
547
Hepinize teşekkür ederim, cevaplar için saçımı başka berbere kestirdim ilk defa keşke eski berbere gitseydim yine.

Son mesajlar