Saç Ektirmek İstiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

AhmetDM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkeze merhaba öncelikle, benim kafamın sol tarafında kulagımın üst kısmında 5 cm lik saç çıkmayan bölge var doğuştan beri saç çıkmıyor o bölgede. Yaşım 20 kafama çok takıyorum sanki yolda yürürken insanlar saçımın o bölgesine bakıyor gibi geliyor bir insanla tanışsam veya konuşsam sanki ilk baktıgı yer orası sanki saçımı şeklinden dolayı kısa kestirmek zorunda kalıyorum dalgalı bi saç şeklim var. Kime sorsam ektirmeye gerek yok saçmalama o kadar para verilir mi (400 lira) diye cevaplar alıyorum. Ama ben saç ekim merkeziyle konuştum o bölgeye saç ekilirse normal saçınız gibi devamlı saç çıkar, daha önce çok ameliyatlarımız oldu o şekilde diye sizce içimin rahat olması için ektirmelimiyim.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Kardeş emin ol öyle bir şey yok kafana taktığın için öylesin nice kel adamlar var kafasına takmıyor mutlu e saçı olsa belkide daha iyi ama olmuş bi şekilde kimse de kafasına baktığı yok psikolojik bir şey senin dediğin.Eğer çok istiyorsan git ektir 400 tl hiçbir şey değil rahatlarsın

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Hiç gerek yok ektirmeye kendini buna alıştır daha rahat edersin...Ektirdikten sonra düzen tutacağı garanti değil ve belki daha kötü olacak keşke yaptırmasaydım deyip onu kafaya takacaksın...

AhmetDM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş emin ol öyle bir şey yok kafana taktığın için öylesin nice kel adamlar var kafasına takmıyor mutlu e saçı olsa belkide daha iyi ama olmuş bi şekilde kimse de kafasına baktığı yok psikolojik bir şey senin dediğin.Eğer çok istiyorsan git ektir 400 tl hiçbir şey değil rahatlarsın

Hocam öncelikle zaman ayırıp cevap yazdıgınız için teşekkür ederim. Normal bi saç kelligi olsa kabullenirim fakat aynaya bakmaya bile çekiniyorum biriyle fotograf çekinirken bile o bölge görünecek diye moralimi bozuyorum doğuştan beri ama bi türlü alışamadım nice ilaçlar denedim ama çıkmadı bi türlü estetik doktoru protez saç veya saç ekiminden başka bi yolu yoktur çıkmaz dedi son çare olarak bunu düşünüyorum bende.

AhmetDM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç gerek yok ektirmeye kendini buna alıştır daha rahat edersin...Ektirdikten sonra düzen tutacağı garanti değil ve belki daha kötü olacak keşke yaptırmasaydım deyip onu kafaya takacaksın...

Hocam dediğiniz ihtimali de araştırdım. Çevremde saçını ektiren 2 kişiyle konuştum adamlar çok memmun olmuşlar fakat onlar saçlarının büyük bir bölümüne yaklaşık 4-5 bin lira harcayarak yaptırdılar ben zaten o fiyatlarda bişeye kalkışacak durumum yok çalıştığım parayla yaptıracağım için 400 lira çok gelmedi. Eğer olurda saç çıkarsa o bölgeden çok iyi olur size göre saçma gelebilir ama bana göre çok önemli olacak.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
O zaman 400 lira verip deneyebilirsin kaybedecek bişeyin yok...

kadir gülen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar,
Ankara'da bildiğiniz, tanıdığınız ve işlem yaptırdığınız güvenilir bir saç ekimi merkezi var mı?
Önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

Son mesajlar