Saç dökülmesini kompleks haline getirmek

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
21 Yaşındayım 18 yaşından beri saçlarım dökülüyor hatta ilk döküldüğün de doktora gidince buraya konu açmıştım o bile duruyor :) herneyse 3 4 yılda saçlarım baya döküldü artık şekil vs vermeyi geçtim rüzgar çıkmasın diyorum sağ sol açıldı önler seyrekleşti iyice, eskiden minoxil falan kullanıyordum saç çıkartıyor ama yan etkileri vs gösterdi, bende bıraktım. Ben bu kompleksimi nasıl yenerim? öyle tamamen kel de değilim önler de falan saç var ama bi yanım eksik gibi hissediyorum şeytan diyor 3 numaraya vurdur tarz yap kas yap vs ama cesaret edemiyorum işte. Samimi yorum yapıcak abilere, arkadaşlara, dostlara özelden fotoğrafımı yollayabilirim. Eskiden gram takmazdım dış görünüşü falan ama resmen depresyona girdim saç dökülünce, hiç çıkmıyacağım kilolara falan çıktım hepten beter gidiyor.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Cok kısa sacta, uzun sacta guzel motive oluyor. Önlerde neredeyse saci olmayipta 1 metreye yakin saci olan arkadasim fena samimi babacan duruyor.

Sen begendigin surece istedigin gibi takil.
Motivasyon sozunde "ekmegi elden peyniri kelden yiceksin" olsun.

Fotonuda yollarsan kisa mi uzun mu daha yakisir fikrimi soyleyebilirim

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Cok kısa sacta, uzun sacta guzel motive oluyor. Önlerde neredeyse saci olmayipta 1 metreye yakin saci olan arkadasim fena samimi babacan duruyor.

Sen begendigin surece istedigin gibi takil.
Motivasyon sozunde "ekmegi elden peyniri kelden yiceksin" olsun.

Fotonuda yollarsan kisa mi uzun mu daha yakisir fikrimi soyleyebilirim
Sağlıksız saçlarım varken uzun saçla kesinlikle uğraşamam açıkcası, fotoğrafları yolluyorum ama yaş kaçtı ona göre yollayayım

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Sağlıksız saçlarım varken uzun saçla kesinlikle uğraşamam açıkcası, fotoğrafları yolluyorum ama yaş kaçtı ona göre yollayayım
23 hocam. Profilimde fotograflarimda mevcut. (Inanmaniz icin) ?
Sagliksiz saclar icin kürler mevcut. Zeytinyagi yumurta bayagi canlilik, parlaklik kazandiriyor. Ve saci besliyor.

Seyreklik icin doktorun verdigi ilac sacimi dokunce arada bir zeytinyagli maske yapiyorum bin kat daha iyi geliyor.
Bu tarz bir seyi deneyebilirsin

(1mb uzeri foto yollanmiyor, upload etmeniz gerekebilir)

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
23 hocam. Profilimde fotograflarimda mevcut. (Inanmaniz icin) ?
Sagliksiz saclar icin kürler mevcut. Zeytinyagi yumurta bayagi canlilik, parlaklik kazandiriyor. Ve saci besliyor.

Seyreklik icin doktorun verdigi ilac sacimi dokunce arada bir zeytinyagli maske yapiyorum bin kat daha iyi geliyor.
Bu tarz bir seyi deneyebilirsin

(1mb uzeri foto yollanmiyor, upload etmeniz gerekebilir)
Şöyle söyliyim, aklına gelebilecek tüm doğal yağlardan tut, yumurta sarısıyla maskesine kadar herşeyi denedim. Doğru düzgün tek işe yarayan ilaç minoxil di onu da doktor tavsiye etmişti ancak yan etkileri vardı bende ve saçı cansızlaştırıyordu aynı zamanda hergün sabah akşam uygulaması sonrasında sürekli saçı yıkaması ayrı bi dert. O yüzden saç ekimi düşünüyorum onu da 25 yaşında falan. Yolluyorum hocam fotoğrafları, için de çeşit çeşit var ama tek ortak nokta saçlarımın seyrekliği :) zayıf halimi kilolu halimi de atıyorum, teşekkürler şimdiden.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Şöyle söyliyim, aklına gelebilecek tüm doğal yağlardan tut, yumurta sarısıyla maskesine kadar herşeyi denedim. Doğru düzgün tek işe yarayan ilaç minoxil di onu da doktor tavsiye etmişti ancak yan etkileri vardı bende ve saçı cansızlaştırıyordu aynı zamanda hergün sabah akşam uygulaması sonrasında sürekli saçı yıkaması ayrı bi dert. O yüzden saç ekimi düşünüyorum onu da 25 yaşında falan. Yolluyorum hocam fotoğrafları, için de çeşit çeşit var ama tek ortak nokta saçlarımın seyrekliği :) zayıf halimi kilolu halimi de atıyorum, teşekkürler şimdiden.
Takinti haline gelince cok kotu oluyor. Gecmis olsun hocam. Psikolojik olarakta olsa umarim dermanini bulursun. ?

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Takinti haline gelince cok kotu oluyor. Gecmis olsun hocam. Psikolojik olarakta olsa umarim dermanini bulursun. ?
Orası öyle gerçekten, insan başına gelmeyince anlamıyor hiçbişeyi, geçen arkadaşlarla konuşuyoz biri burnumu yaptırcam biri kepçe kulağım diyo herkesin ayrı derdi var Allah başka dert vermesin bunlar o kadar da önemli değil ama işte insan yine kafaya takıyor.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Orası öyle gerçekten, insan başına gelmeyince anlamıyor hiçbişeyi, geçen arkadaşlarla konuşuyoz biri burnumu yaptırcam biri kepçe kulağım diyo herkesin ayrı derdi var Allah başka dert vermesin bunlar o kadar da önemli değil ama işte insan yine kafaya takıyor.
Aynen oyle. Zamana birak alisirsin. Alistikca benimsersin. Allah ciddi hastalik vermesin