Sabit İp alma..?

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iş yerimizde güvenlik sistemi kullanıyoruz..ee tabikide internettende izlemek için de kullanıyoruz..fakat sabit ip ye ihtiyacım var..şu anda modemimin ddns özelliğini kullanaraktan ip olarak değilde alan adı girerek güvenlik sistemine ulaşıyorum..ama sadece explorerden izleyebiliyorum..güvenlik sisteminin programını uzaktaki yani izleyeceğim pc ye kurduktan sonra ayarlarından izleyeceğim sistemin ip sini girmem gerek yani alan adı girilmiyor sadece sayısal olarak giriliyor.Şimdi Durumu özetlemek gerekirse bana 212.78.8.99 gibi ip numarası alabileceğim ddns,tzo,no-ip gibi sitelere benziyen bir öneri varmıdır acaba.sakın servis sağlayıcınızdan alın demeyin:) para vermek istemiyorum..şimdiden teşekkür ederim.hepinize iyi bayramlar

Bullhenct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dün nétté qézinirkén én aLtta Linkini vérdiqim proqrama rastLadım... Tanıtımında '' Türk Telekom'un ücret karşılığı verdiği statik IP'yi bu program sayesinde ücretsiz elde edebiliyorsunuz '' yazıyor..

Sanırım bu proqram isini qörür...

Link

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün nétté qézinirkén én aLtta Linkini vérdiqim proqrama rastLadım... Tanıtımında '' Türk Telekom'un ücret karşılığı verdiği statik IP'yi bu program sayesinde ücretsiz elde edebiliyorsunuz '' yazıyor..

Sanırım bu proqram isini qörür...

Link

bu programı biliyordum ama hiç denememiştim sayende baktım oldu...teşekkür ederim..

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
o program online oyun bağlantısı için değil mi ?

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
himachi de her açtığında farklı ip gelmiyor muydu yaa :no: