Sabit Disk Fiyatları Bir Süre Daha Düşmeyecek

Bu konuyu okuyanlar

aslanx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar
Sabit Disk üreticileri yüksek fiyattan satmaya alışmışlar herhalde, kolay kolay ucuzlatmayacaklar gibi görünüyor.
Bizim deprem vergilerinin sadece 1 yıl kalacak deyip, 13 yıldır birdaha kalkmadığı gibi.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
yav arkadaşlar bırakın ne ucuzlamaması son kullanıcıya satılan hdd lerde hisettirilmiyor bu düşüş ben yıllardır online pc malzemeleri satışı yapıyorum şu an çok az bir kar payı ile hdd satıyorum ve peynir ekmek gibi kapışılıyor bende herkezle aynı fiyata alıyorum

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Ya ben aldıktan sonra kesin düşer fiyatları ahan buraya da yazıyorum. Benim almamı bekliyorlar.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Artık mekanik HDD üretimine değil seri SSD üretimine geçmeleri lazım. Yıl 2012 oldu haa mekanik HDD kullanıyoruz. Donanımımdan gerçek performansı bile alamıyorum şu lanet mekanik HDD yüzünden.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Ben aldım 2TB. :(
Yeni hedefim SSD.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
fiyatların sel ile alakası yok. üreticiler seli fırsat bilip zammı dayadı. şimdi de yüksek fiyattan parayı "hamuduyla kaldırmak" hoşlarına gitti. aralarında anlaşıp fiyatları bu seviyede tutmak niyetindeler.

neyseki hdd üreticilerinin bu tutumu ssd satışlarının patlamasına neden oldu. daha şimdiden dünyada fiyatlar 1 Gb = 1 $ seviyesine indi. sene sonu ve 2013 itibari ile daha daha da düşmesi bekleniyor. :)

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet Artık Süper Performansa Geçsek SSD İntel Bi Atak Yapsa Bari Şimdi Tam Zamanı:)

Son mesajlar