Saat:17:30 Ttnet Adsl çok yavaş başladı şok!!!

Bu konuyu okuyanlar

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Benimde hızım bu gün düştü :(

güiza23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Değerli Müşterimiz,

Göndermiş olduğunuz e-postanız tarafımıza ulaşmıştır. Size yardımcı olabilmek için daha detaylı bilgilere ihtiyaç duymaktayız. ADSL hizmet numaranız veya alan koduyla birlikte ADSL’inizin bağlı olduğu telefon numaranızı, talebinizle birlikte bize iletmenizi rica ederiz.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,
TTNET A.Ş.

soneresra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla benimde şu an internet hızım baya düşük ne oluyor anlamadım gitti

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
dün gece internet 2 saatliğine gitmişti demekki altyapı çalışması yapıtılar. Ben böyle işe. benimde hız gitti.

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
şu an cevapla tuşuna basınca resmen 10 saniye bekliyor tarayıcı. yuh diyorum internetimin içine ettiler.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
akn değil başka bir sorun var saat 17 den sonra bir terslik var yurtdışı pingleri bile fırlamış durumda

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Trabzondayım benimde aynı. Ben adil kullanım kotasından sanmıştım demek ki buymuş..

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
1 saat önce hiçbir sorunum yoktu 8 mbit kullanıyordum şu an 2 mbite düştü adil kullanım zımbırtısından dolayı oldu sanırım. :D

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
images

Bu zamana kadar hızım hiç düşmedi alışkın değilim o yüzden şimdi resmen alt üst oldum 80-90kb arası dosya çekiyorum olacak iş mi ben bu ttnet'in var ya.....:cursing:

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Evet kesin bir sorun var şu ana kadar 8 mbps'ye kadarki internet paketimden sürekli 13 mbps'Lik hız alıyordum İlk defa böyle bir manzarayla karşı karşıyayım. Ne oluyor acaba
1904070637.png

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ttnet bu ara sıra tekliyor düzeltirler birazdan sanırım istersen bi ara sor yalnız dikkat et bayağı bayağı insanı tersliyorlar birde senin ne demeye çalıştığını dinlemeden kendi bildiklerini teyp kaseti gibi okuyorlar. maşallah bugün birşey sorayım dedim hala moralim düzelmedi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dikkatinizi çekti mi internet hızı yavaş olduğunda ping azalıyor.

Son mesajlar