S8 Kırılmaz Cam Seramonisi

Bu konuyu okuyanlar

Ömer said

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar geçen gün Türktelekomdan s8 'e cam taktırdım dokunmatık basmıyo arasında ses cıkıyo falan yanı belli olmadı gittim iade ettim birşey olmadı. Lakin bu full body kaplattım bilen bilir full body de cok görüntüü bozdu telefondan soğudum cıkardım lakin böylede çizilicek gibi duruyor. Sağlam cam önerecek site varmı dayanıklılığı önemlı degıl. Lakin taktığında oturucak sorun olmyacak normal ekranlı telefonlara takılıyor gibi mümkünse.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar geçen gün Türktelekomdan s8 'e cam taktırdım dokunmatık basmıyo arasında ses cıkıyo falan yanı belli olmadı gittim iade ettim birşey olmadı. Lakin bu full body kaplattım bilen bilir full body de cok görüntüü bozdu telefondan soğudum cıkardım lakin böylede çizilicek gibi duruyor. Sağlam cam önerecek site varmı dayanıklılığı önemlı degıl. Lakin taktığında oturucak sorun olmyacak normal ekranlı telefonlara takılıyor gibi mümkünse.
Forumda S8 kulübünde bi'göz at orada adam gibi birşey taktıranlar vardı.

Ömer said

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forumda S8 kulübünde bi'göz at orada adam gibi birşey taktıranlar vardı.
kanki işimden ötürü yoğunum biraz baktım bulamadım vardır mutlakada bu başlık altında yardımcı olan olursa guzel olur teşekkür ederim yinede :)