S8 Kılıf ve Ekran Koruyucu Sorunu

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkıadaşlar S8 telefonuma ekran koruyucu takdırdım ama kılıfı takarken ekran koruyucu telefonun köşesinden atıyor köşeleri baloncuk oluyor. Hangi ekran koruyucusunu ya da kılıfı almayalım önerisi olan var mı?

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Diamond protect + spigen kılıf kullanıyorum 7 aydır kılcal çizik dahi yok 360 koruma ve kırılmaz cam denedim bundan önce hepsi toz alıp kalktı

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Diamond protect + spigen kılıf kullanıyorum 7 aydır kılcal çizik dahi yok 360 koruma ve kırılmaz cam denedim bundan önce hepsi toz alıp kalktı
kırılma çizilme açısından benim de bir sorunum olmadı ama bu kap işi çok canımı sıktı hangi kabı taksam köşede ekran koruyucu attı. Siz bu dediğiniz ürünleri nereden aldınız

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,443
Spigen Nano Liquid sıvı ekran koruyucusu veya Spigen thin fit 360'ı deneyebilirsin

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
kırılma çizilme açısından benim de bir sorunum olmadı ama bu kap işi çok canımı sıktı hangi kabı taksam köşede ekran koruyucu attı. Siz bu dediğiniz ürünleri nereden aldınız

Diamond protect resmi sitesinden spigen kılıfı hepsiburadadan almıştım buff 360 derece koruma ve spigen glass kırılmaz cam kullandım ikiside kalktı ona göre yap tercihini diamond 100 liraya kılıfı 50 liraya almıştım 150 maliyeti oldu biraz tuzlu ama ekran koruyucu olmadığı için ekranda renkler çok canlı oluyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bide sunuda ekleyim hangi ekran koruyucu yada kırılmaz cam alırsan al kavisli olduğundan kalkiyor ister 10lik olsun ister 200 ondan böyle şeyler alma paran boşa gitmesin benim gibi

Son düzenleme:

kalaşnikof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
samsung orjinal kapaklı kılıf kesin çözüm 299 tl

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
diamond pro yada spigen liquid ekranda kilcal cizik yapiuo yazmislar hepsiburada.com da bende almak istiyorum ama cesaret edemedim

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
diamond pro yada spigen liquid ekranda kilcal cizik yapiuo yazmislar hepsiburada.com da bende almak istiyorum ama cesaret edemedim
bende o videoyu izledim pek içime sinmedi açıkçası Turkcell buff ekran koruyucu ve kılıfını beraber 119 tlye satıyor ona yakınım şuan (firma yazmam sorunsa silebilirim yorumu)

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Arkıadaşlar S8 telefonuma ekran koruyucu takdırdım ama kılıfı takarken ekran koruyucu telefonun köşesinden atıyor köşeleri baloncuk oluyor. Hangi ekran koruyucusunu ya da kılıfı almayalım önerisi olan var mı?
Kilifda spigenden şaşma en iyi kilif markasi he ben cok begendigim icin samsung kilifini aldim starwars lu olani 1 tanede spigen kilif var note 8 icin ekran jelatininde spigen aldim takamadim cop oldu şimdi buff jelatinin alicam bide onu denicem buff alabilirsin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Samsung alcantara star wars 115 tl aldim n11 den alabilirsin cok sik ve koruyan kilif

Son düzenleme: