S7 vs LG G5

?

• S7

Kullanılan: 12 85.7%
  • G5

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7'nin param parça edeceği karşılaştırma
Not: Evet Samsung taraftarıyım.

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
S7 çünkü kamerası ve tasarımı çok güzel.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Adamlara bak ya çıkarın onu kafanızdan exynoslu s7 ailesi snapdragon lu g5den daha iyi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kendim kullanıyorum telefondan aşırı memnunum tek sıkıntım farklı bir telefon olmaması yani bir note cihazı isterdim açıkçası veya edge ailesinden bir telefon note 5 alıcaktım uygun bulunca s7 aldım
Bu telefonun 4 sene ömrü var en azından

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
S7 çünkü phonebuff hız testinde diğer android cihazlardan daha hızlı çalışıyor.Ve lg g5 e göre çok daha şık bir cihaz.Kamera ve ekranı lg g5 ten daha iyi.Performansı daha iyi fakat işlemcisi exynos olduğundan bazı android uygulamalarında sorun çıkartabilir belki.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Gta sada kaplama atlıyor deniliyor ama düzeltilir hiçbir oyunda sorun yaşamadım haberin olsun
S2 ve ilk note cihazından beri exynos işlemciler var bunlar nasıl uygulamalra uyumluluk sorunu yaşar anlamıyorum gönül rahatlığıyla alabilirsin yarı yolda bırakmaz
O zaman kararımı değiştiriyorum ... Eylüle kadar Gear Kampanyası bitmez inşallah :)

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Vatan bilgisyara gir orda 6cı haber oraya git alttaki açıklamayı iyice oku ne yapman gerektiğini anlarsın mesaj felan göndericeksin çünkü eline direk vermicekler
İnternetten almayacağım . Yüzyüze konuşunca vermezler mi ? Birde arkası cam galiba çok hassas .

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Ayrıca fiyatı 2800 TL ? Mediamrktta 2400 dü ? Kampanya orda geçerli değil mi ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ayrıca fiyatı 2800 TL ? Mediamrktta 2400 dü ? Kampanya orda geçerli değil mi ?
Hayır vr ad soyad yazıyorsun 4730 olmasi lazom oraya gonderiyorsu ordaki prosedürü uyguluyorsun 6 hafta en geç kargo ile evine gönderiyorlar vatana özel bir durum değil orda açıklama yazdığı için oraya yönlendirdim evet hassas bir cihaz dikkatsiz kullanıcıysan kılıf ve ekran koruyucu alman da fayda var
MEDIAmarkta 2400 tl mi
Gold modeli satılmadigi icin ucuz herhalde gold hiç iyi değil ki cihazda

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Hayır vr ad soyad yazıyorsun 4730 olmasi lazom oraya gonderiyorsu ordaki prosedürü uyguluyorsun 6 hafta en geç kargo ile evine gönderiyorlar vatana özel bir durum değil orda açıklama yazdığı için oraya yönlendirdim evet hassas bir cihaz dikkatsiz kullanıcıysan kılıf ve ekran koruyucu alman da fayda var
MEDIAmarkta 2400 tl mi
Gold modeli satılmadigi icin ucuz herhalde gold hiç iyi değil ki cihazda
Vallaha 2400 tl hocam . Gidip onu alayım VR zaten 300 TL 100 Tl kazık .

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Çok kararsızım . Lg G5 diyor bir tarafım,bir tarafım S7 . LG G5 ile S7'nin farkı nedir ?

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Çok kararsızım . Lg G5 diyor bir tarafım,bir tarafım S7 . LG G5 ile S7'nin farkı nedir ?
Donanımı bilmiyorumda Ekran kalitesi,netlik,parlaklık açısından s7 daha iyi. S7-S7 Edge-Note 7 nin kamerası en iyi telefon kameraları zaten şuan. Ben olsam S7 alırdım. Bütçenizi artırabilirseniz S7 Edge'de tavsiye ederim.