S7 edge sarj cabuk bitiyor?

Bu konuyu okuyanlar

mronurgul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hepsiburada.com dan aldığım s7 edge dün sabah elime gecti. Aksam sarja koydum sabah cikardim. Kendi sarji zaten hızlı bitiyordu. Ama şimdi de kullandigim surece takir takir iniyor. Samsung Türkiye Garantili aldim. Sizce normal mi yoksa servise goturmeli miyim?

mronurgul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir de çok cabuk ısınıyor. Arkadaşlarım bile şaşırdı.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Ilk bir kaç gün cihazın bataryası böyle olur bekle cihazın bataryası bir kendine gelsin.

shooter61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar,
S7 Edge kullanıcısıyım. Cihaz ilk günlerde normal bir şarj tüketimi yapıyordu. Fakat dünden beri inanılmaz bir şekilde hızlı tükenmeye başladı. Durduk yere oldu desem yeridir. Bununla ilgili benzer bir sorun yaşayan oldu mu?

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Merhaba arkadaşlar,
S7 Edge kullanıcısıyım. Cihaz ilk günlerde normal bir şarj tüketimi yapıyordu. Fakat dünden beri inanılmaz bir şekilde hızlı tükenmeye başladı. Durduk yere oldu desem yeridir. Bununla ilgili benzer bir sorun yaşayan oldu mu?
Arkada açık program vs varmı ayarlardan bakın en çok ne pil tüketiyor diye sorun öyle bir şey olabilir.

konu sahibine, derhal servise gidin.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hızlı şarjı kapatın 1 günü çıkarır.

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
telefonu full yapın %10 kalınca pil kullanımı ss çekip gönderin

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Hafaiçi 1,5 2 gün arası alıyorum ben.

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
eğer oculus programını güncellediyseniz bunu yapabilir. Az önce haberlerde gördüm. oculus probramı baya sarj yiyormuş. İsterseni programı kaldırın isterseniz güncellemeyi kaldırıp deneyin bir de. Muhtelemen sarj süresinde artış olacaktır arkadaşlar

ohmg

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Hepsiburada.com dan aldığım s7 edge dün sabah elime gecti. Aksam sarja koydum sabah cikardim. Kendi sarji zaten hızlı bitiyordu. Ama şimdi de kullandigim surece takir takir iniyor. Samsung Türkiye Garantili aldim. Sizce normal mi yoksa servise goturmeli miyim?
Bugün bende hepsiburada.com üzerinden S7 sipariş verdim 2.350₺ ye siyah modelini. Cihaz ne zaman eline geçti özellikle telefon güzel paketlenmiş miydi bilirsin kargo da paldır küldür atıyorlar.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Arkadaşlar madem konu açıldı bende bir sorusorayım. Opensignal çok şarj yer mi?