S7 Edge mi Iphone 7 mi Lütfen yardım edin

burakceyln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
2 sene sonra bankaya ödemem var ama elimdede param var şuan anlatmak istediğim şimdi teknosadan alsam s7 yada 7 1 sene kasko olcak bundan ayrıda 2 yıl kendi garantisi yani toplamda 3 yıl garanti olucak 2 sene kullansam 1 senelik garantiyle hngi telefon daha iyi satılır, Müzik dinler film izlerim birazda oyun sonra bide wp den sohbet muhabbet sosyal medya hesaplarım var o kadar çalıştığımız için çok uğraşamıyoruz zaten telefonlada dediklerim yolda giderken akşam evde oluyo yani müzik olayları falan şimdi değerli abilerim kardeşlerim ve arkadaşlar hangisini alayım ?

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
şahsen alacak olsam uzun süre kullanım için iphone 7 tercih ederdim ama fazla oyun oynarım apk ile uğraşırım root rom işlerine girer en önemlisi telefondan çabuk sıkılırım derseniz s7 e

burakceyln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çalışmaktan pek oyunda oynamıyorum müzik hep dinlerim işe gidip gelirken haftada 2 kerede film belkide 1 Hocam şimdi 2 sene kullanırım kesin bi sorun çıkarmı çıkarsada hangi firma daha iyi bakar aslında çok zararda etmek istemiyorum satarken

burakceyln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Şunu 2 aydır soruyorum bugünde gittim media mark a samsung diyen var apple diyen var teknosada tanıdıklarım var onlarda apple al zarar etmezsin diyo valla kafam karıştı onlarada burda yazdıklarımı söylüyorum aslında bende apple den yanayımda su geçirmezlik olayı bozdu su geçirse sahip çıkmıyo diyolar ve özellikte yok pek açıkcası

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Şunu 2 aydır soruyorum bugünde gittim media mark a samsung diyen var apple diyen var teknosada tanıdıklarım var onlarda apple al zarar etmezsin diyo valla kafam karıştı onlarada burda yazdıklarımı söylüyorum aslında bende apple den yanayımda su geçirmezlik olayı bozdu su geçirse sahip çıkmıyo diyolar ve özellikte yok pek açıkcası
İnsanlar şunu anlamıyor Su geçirmemezlik değil Suya dayanıklılık.
Adam diyor ki 1 metrede 30 dakika dayanabiliyor ama bu sonuçta teknolojik alet ne halt olacağı belli değil. Bana güvenerek telefonunu oraya buraya sokma diyor olması gereken de bu zaten. Adam garanti verse herkes sürekli suda kullanacak neredeys. Ondan sonra firma belini doğrultamaz.

burakceyln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Haklısın bu konuda ıphone 7 alalım o zaman yorumlarınız için teşekkür ederim :)

burakceyln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Düşermi :smirk: Düşmez diye biliyorum çok dolarla hareket ediyo diyolar genelde ben bi 2. el piyasasınada bakim bi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
2 sene sonra bankaya ödemem var ama elimdede param var şuan anlatmak istediğim şimdi teknosadan alsam s7 yada 7 1 sene kasko olcak bundan ayrıda 2 yıl kendi garantisi yani toplamda 3 yıl garanti olucak 2 sene kullansam 1 senelik garantiyle hngi telefon daha iyi satılır, Müzik dinler film izlerim birazda oyun sonra bide wp den sohbet muhabbet sosyal medya hesaplarım var o kadar çalıştığımız için çok uğraşamıyoruz zaten telefonlada dediklerim yolda giderken akşam evde oluyo yani müzik olayları falan şimdi değerli abilerim kardeşlerim ve arkadaşlar hangisini alayım ?
kamera ,tasarım ,ekran için s7 performans ve uzun ömürlülük için i 7...

burakceyln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ben 7 Plus 128 kullanıcısıyım İnan fazlasıyla yetiyor bana ve ömürlük olduğundan dolayı tercihim
Ya ben çok yüklememde bişe 2 sene için 7 de kararlıyım ufak bi araştırmalar daha yapıcam sonra sorun çıkmazsa inşallah alıcam :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
s7 aslında çok çok iyide adamlar çok telefon çıkarıyo piyasası düşüyo birazda büyük tabi ve ince 7 iyidir yaa bence
çok telefon çıkarmıyorlar yılda iki üst seviye cihaz çıkar "S" ve "NOTE" serisi cihazlar tıpkı Apple'da ki gibi.

Ali Balkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Uzun vade iphone 7 ama plus olanı,karizma,şekil,fotograf tek kelime samsung s7 edge

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İphone dan çabuk sıkılırsın ios çok kısıtlı bi işletim sistemi benim tercihim s7 edge olurdu Gerek tasarım gerek donanım olarak iphone 7 den daha iyi benim görüşüm.Yukarıda uzun ömürlü istiyorsan Apple al falan demişsiniz ben buna katılmıyorum bu tamamen kullanıcının kullanımına bağlı bişey tabi gidipte alt seviye telefon alırsan onun ömrü 1 yılı geçmez

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Şuan ikinci el s7 edgeler kafadan bin lira düştü iki yıla sonu s6 edge plus gibi olur yarısındanda aşagı düşer.. ama Ipone piyasası her zaman çok kaybettirmez en güzel örnegi 5s 6 modelleri.. kaç yıl geçti fiyat segmenti yinede yüksek o yüzden tabikide Iphone öneririm

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şimdi sana ekrandır kameradir batarya dır şudur budur demeyeceğim zaten kimin daha iyi olduğunu biliyorsundur.
Şunu al felan da demiyorum.
Ama şu var S7 ile iphone arasında oyunlardaki fps istisna(artık ne kadar fark edersin bilmem) iphone 7 nin arayüzde s7 den daha performanslı olduğunu ve ileride arayüzde daha performanslı olacağını düşünmüyorum.
Şimdi niye iPhone 7 nin daha performanslı olmadığını iddia ediyorum çünkü bir kaç gün önce tekrar iphone 7 kullanma şansım oldu yeni telefondu benim de elimde S7 ile karşılaştıralım bakalım ezecek mi edecek mi napacak
Varsay ki arada hız farkı var anlayamazsın. Daha s7 bazı uygulamalara daha hızlı girdi hodri iphoneda oyunlara daha hızlı girdi. Benim cihazimdaki 5 aylık di o cihaz 1 aylık
Şimdi niye ileride daha performanslı olamayacağını söylüyorum. Bugün note 4 un hali iphone 6 ile 6 plusdan daha iyi
Android kesinlikle stabilite sorununu çözdü.
Bak şimdi ben bu kadar konuştum ettim ama
2 sene sonra hangisini daha iyi satarım diyorsun. Git iphone al bak o zaman Boşver onu bunu biraz daha iyi satarsın çünkü samsungda şuan için note serisi iyi fiyatlara satılıyor s değil
Ama telefon olarak S7, 7 plusu daha silindir gibi ezer geçer

Son düzenleyen moderatör:

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
İnsanlar şunu anlamıyor Su geçirmemezlik değil Suya dayanıklılık.
Adam diyor ki 1 metrede 30 dakika dayanabiliyor ama bu sonuçta teknolojik alet ne halt olacağı belli değil. Bana güvenerek telefonunu oraya buraya sokma diyor olması gereken de bu zaten. Adam garanti verse herkes sürekli suda kullanacak neredeys. Ondan sonra firma belini doğrultamaz.

Aynen su geçilmiyor diye musluğun altına tutup yıkarsan su geçer:)

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Kardeşim biri android biri iOS Bu soru aslında bana göre uygun bir soru değil. Android istiyorsan S7 alacaksın ama iOS istiyorsan iPhone 7 al.

yunem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 e kullanıcısıyım. İphone 7 plus boyutları cepte taşımak için uygun değil. Ve en az bir 128 gb lık almak gerek. Fiyat farkıda bir hayli fazla. Fakat s7 e'in özellikleri daha iyi olmasına rağmen ios işletim sistemi androidin aksine hiç can sıkmıyor. Ve s7 e özellikleri çok işime yaramasına rağmen boyutu daha iyi noktalarda olsa tercihim iphone 7 plus olurdu.

adriyin97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
S7 edge de kullandım androidden ios platformuna geçen birisiyim şu an iphone 7 plus kullanıyorum gayet memnunum her şeyiyle daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ayrıca kamerası diğer telefonlardan daha bi farklı pil olarakta her şeyi yapmama rağmen iyi oyunlar dahil 1 günü cok rahat çıkarıyor açıkcası ben iphone derim ama plus olmayacaksa s7 edge alırdım sahsen

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
S7 edge de kullandım androidden ios platformuna geçen birisiyim şu an iphone 7 plus kullanıyorum gayet memnunum her şeyiyle daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ayrıca kamerası diğer telefonlardan daha bi farklı pil olarakta her şeyi yapmama rağmen iyi oyunlar dahil 1 günü cok rahat çıkarıyor açıkcası ben iphone derim ama plus olmayacaksa s7 edge alırdım sahsen

Farklı olma sebebi renkler:) gerçeğe çok çok yakın

M

Murat Burç

SDN Okuru
7 plusun veya 7 nin diğerlerinden daha gerçekçi çektiği falan yok

burakceyln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bugüne kadar hep android kullandım ama orta seviyede telefonlarını şimdi en iyisi var S7 mi 7 mi kaldım ios u ilk kullanıcam alırsam belki 2 3 oyun oynarız zaman bulursak ama 2 2.5 sene sonra kesin satıcam çok değer kaybetmesin istiyorum açıkcası

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bugüne kadar hep android kullandım ama orta seviyede telefonlarını şimdi en iyisi var S7 mi 7 mi kaldım ios u ilk kullanıcam alırsam belki 2 3 oyun oynarız zaman bulursak ama 2 2.5 sene sonra kesin satıcam çok değer kaybetmesin istiyorum açıkcası

Ben bir Samsung taraftarı olarak söyluyorum. Satma niyetin varsa iphone 7 al s serisinin piyasası evet şuan gittikçe güçleniyor fakat bir iphone veya note değil
Not: Satma niyetinden vazgeçersrn git S7 al ip7 onun rakibi olamaz. İphone 7 Telefon olarak daha kötü bir telefon zatende o fiyatla hiç bir şekilde rakibi olmaz