S7 Edge Home Butonu

Bu konuyu okuyanlar

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Arkadaşlar iyi akşamlar. S7 Edge'yi alalı yaklaşık bir yıl oldu. Cihazdan gayet memnunum. Ama son bir haftadır bir şey fark ettim. Onu anlatacağım, aynı şeyi yaşayan varsa yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. İnternetten en çok gördüğüm şikayetler home butonun soyulması ve çizilmesi çok şükür bende öyle bir problem yok. Ama home butonuna hafif bastırınca böyle çıt sesi geliyor. Bu sağ tarafa doğru hafif bastırmada oluyor. Ama ekranı aktif etme de veya parmak izini okumada bir problem çıkarmıyor. Acaba neden olabilir ? Yaşayan var mı ? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Arkadaşlar iyi akşamlar. S7 Edge'yi alalı yaklaşık bir yıl oldu. Cihazdan gayet memnunum. Ama son bir haftadır bir şey fark ettim. Onu anlatacağım, aynı şeyi yaşayan varsa yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. İnternetten en çok gördüğüm şikayetler home butonun soyulması ve çizilmesi çok şükür bende öyle bir problem yok. Ama home butonuna hafif bastırınca böyle çıt sesi geliyor. Bu sağ tarafa doğru hafif bastırmada oluyor. Ama ekranı aktif etme de veya parmak izini okumada bir problem çıkarmıyor. Acaba neden olabilir ? Yaşayan var mı ? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
Fiziksel buton olduğu için ses çıkarabilir. Sakıncası yok diye düşünüyorum. Kullanıcılar bu konuyla ilgili çok ciddi bir sorun yaşamamış gördüğüm kadarıyla. Tasarımsal aksaklık olabilir. Bir sorun yaşarsan Samsung Müşteri Hizmetleriyle danışmanı öneririm.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Bu fiziksel butonlu tüm telefonlarda olabilecek birşey. Sıkıntı yapma bence.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Fiziksel buton olduğu için ses çıkarabilir. Sakıncası yok diye düşünüyorum. Kullanıcılar bu konuyla ilgili çok ciddi bir sorun yaşamamış gördüğüm kadarıyla. Tasarımsal aksaklık olabilir. Bir sorun yaşarsan Samsung Müşteri Hizmetleriyle danışmanı öneririm.
Yani bu zamana kadar böyle bir şey ile karşılaşmamıştım. Dediğim gibi o ses dışında bir şey yok. Parmak izi hâlâ aynı performansıyla çalışıyor. Daha sonra ekranı aktif hale getirirken de bir sorun yok. Samsung'un canlı destek ekibine sordum. Donanımsal bir problem olabilir, servise bir kontrol ettirin dediler. Onlara söyledim şimdi gitsem teknik servis bir sorun varsa home butonunu değiştirecek. Kesin kullanıcı hatası diyecekler, para isteyecekler. Home butonun değişim ücretine baktım internette 150TL. Halbuki öyle bir şey söz konusu değil. Ben bu konuda çok takıntılı bir insanımdır. Çok dikkatli kullanırım. Bu zamana kadar ne sert bastırma söz konusu oldu ne de cihazı düşürme. Yani benden kaynaklanan bir şey olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Acayip takıntılıyımdır.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu fiziksel butonlu tüm telefonlarda olabilecek birşey. Sıkıntı yapma bence.
Ben cihazdan gerçekten çok memnunum. Daha önce kullandığım Samsung cihazdan sonra bunu alınca Samsung'u ciddi anlamda sevmeye başladım. Cihaz çok iyi bundan sonra alacağım cihaz muhtemelen yine Samsung alacak. Şükür ki Samsung home butonunu kaldırdı. :D

Son düzenleme: