s7 edge alınırmı

s7 edge alınırmı

• alınır

Kullanılan: 3 30.0%
  • alınmaz

Kullanılan: 7 70.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
S7 Edge alınır ama ikinci el telefon alınırmı?Orasını bilmiyorum

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Alınmaz xiaomi redmi note7 olmuş 1700 birde s7edge 2000 civarı zaten neden alınmaz dersen işlemci optimizasyonu olarak günümüz telefonlarından geri, cihaz çok rahat kırılacak ve bozulacak bir yapıda birde güncelleme olarak olayı bitti.

bilgili_bekir58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Alınmaz xiaomi redmi note7 olmuş 1700 birde s7edge 2000 civarı zaten neden alınmaz dersen işlemci optimizasyonu olarak günümüz telefonlarından geri, cihaz çok rahat kırılacak ve bozulacak bir yapıda birde güncelleme olarak olayı bitti.
telefoncuda 1300 tl
kutulu faturalı

TRancer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Artık Alınmaz 2.5 yıldır kullanıyorum kamerası gayet iyi günümüz telefonlarıyla yarışır ama performans,batarya ve depolama konusunda problem yaratıyor,güncellemede almayacak artık unutuldu denebilir.bana sorarsan memnun muyum evet memnunum çünkü üst seviyeler çok pahalı değiştiremiyorum

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
S10 çıktı, Note 10 gelecek Ağustos a, S7 ne kardeşim.

Ben de kullanıyorum 3 yıldır. Artık sıkıldım vallahi. Yavaştan "sal beni" durumuna geldi.

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Sıfır iyi durumda bulabilirseniz bence başka düşünmeyin o fiyata 2 3 yıl öncesinin amiral gemisi denilebilecek Avrupanın o dönem ödüllü bir cihazını soruyorsunuz. Özelliklerini ve kamerasini zaten biliyorsunuzdur. Sar değeri oldukça düşük. Günümüzde o fiyata o telefon alınmaya değer. Bunların yaninda arka cebe konulunca zorlandiginda veya düştüğünde bu modelde kronik olarak ekranda pembe çizgi ile karsilasabilirsiniz veya karsilasmayabilirsiniz de. En negatif karşılaşılabilecek durum bence bu.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Sıfır iyi durumda bulabilirseniz bence başka düşünmeyin o fiyata 2 3 yıl öncesinin amiral gemisi denilebilecek Avrupanın o dönem ödüllü bir cihazını soruyorsunuz. Özelliklerini ve kamerasini zaten biliyorsunuzdur. Sar değeri oldukça düşük. Günümüzde o fiyata o telefon alınmaya değer. Bunların yaninda arka cebe konulunca zorlandiginda veya düştüğünde bu modelde kronik olarak ekranda pembe çizgi ile karsilasabilirsiniz veya karsilasmayabilirsiniz de. En negatif karşılaşılabilecek durum bence bu.

Pembe çizgi değil sadece ekranın yarısı üstten yada alttan gidiyor birde çatır çutur kırılıyor bence arkadaş mi a2 baksın o da son derece güzel.