Soru S6 Edge Wildrift

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar selam,

Samsung s6 edge bildiğiniz üzere eski bir telefon ama wildrift gibi oyunları düşük ayarlarda 60fps oynatabiliyor ve hiç kasma vs olmuyor. Ama arada durduk yere hiç ısınma bile yokken bir anda drop giriyor ve fps 10 20lere düşüp geri 60 a çıkıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Arkadaşlar selam,

Samsung s6 edge bildiğiniz üzere eski bir telefon ama wildrift gibi oyunları düşük ayarlarda 60fps oynatabiliyor ve hiç kasma vs olmuyor. Ama arada durduk yere hiç ısınma bile yokken bir anda drop giriyor ve fps 10 20lere düşüp geri 60 a çıkıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?
Isınmadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bende de o yıllarda çıkan bir Tab S2 var ve dediğiniz olay bende de oluyor. İşlemci 90 dereceyi geçiyor.

Reaksiyon puanı
49
Isınmadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bende de o yıllarda çıkan bir Tab S2 var ve dediğiniz olay bende de oluyor. İşlemci 90 dereceyi geçiyor.
Hocam sorun o zaten :D Örneğin oyuna girdim 60fps sabit oynuyorum telefon buz gibi ama daha ısınma falan yok bir anda tak 20 ye düşüyor sonra 1 2 saniye oralarda takılıp 60a çıkıyor. Hayır ısınsa diyicem ısınmadan yapıyor :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ki bahsettiğim oyunda WildRift yani şuan da mobile platform açamayan telefon yok oyunu resmen.. Casper marka eski bir telefonla girdim onda yapmadı ki keza o s6 dan da berbat bir vaziyette.. Saçma bir sorun ama bakalım belki bir cevap çıkar