S6 Edge Değişim?

Bu konuyu okuyanlar

Murat Poyracık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 10gün önce telefonumun ekranında problem olduğu için serivse vermiştim ekranını değiştirip gönderdiler ama ekranın sağ üst tarafında küçük bir siyah nokta vardı ölü pikselmiş sanırm ayrıca kamerasını bozupta göndermişler hiç bir problemi olmayan kamerası servisten geldikten sonra bulanık çekiyordu tekrar geri gönderdim balıkesir sarfaklar elektronik servis merkeze değişim talebinde bulunmuş sizce değişim yapılacak mıdır ?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar 10gün önce telefonumun ekranında problem olduğu için serivse vermiştim ekranını değiştirip gönderdiler ama ekranın sağ üst tarafında küçük bir siyah nokta vardı ölü pikselmiş sanırm ayrıca kamerasını bozupta göndermişler hiç bir problemi olmayan kamerası servisten geldikten sonra bulanık çekiyordu tekrar geri gönderdim balıkesir sarfaklar elektronik servis merkeze değişim talebinde bulunmuş sizce değişim yapılacak mıdır ?
telefonu alalı 30 günü geçmediyse değişim olur bu senin hakkın fakat geçtiyse adamlara biraz sert çık onlar değişim yaparlar bazen sert çıkmadan anlıyorlar...

Murat Poyracık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birisi diyor parça bekliyoruz birisi diyor değişim talebinde bulunduk samsung canlı destekte diyorlar değişim sürecinde gerçekten çok ilginç işlere imza atıyorlar samsung ne zaman servisinde üst düzeye erişti işte o zaman nirvanaya ulaşmış olucaktır