S4 siyah ekran sorunu lütfen yardım edin

dangerstr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba telefonu alalı 2-3 ay oldu. Şuana kadar hiç bir sorunu yokken dün gece yatmadan alarm kuracaktım telefonu elime aldım ilk sayfada ekranın içinde çizikler olmaya başladı sonra tamamiyle çizikler oldu ekran negatif oldu açtım kapadım düzlemedi sabah baktım yine aynı sorun şu arkadaşlar

http://www.youtube.com/watch?v=wTib8b5ElEk

Sorun nedir garantiye girermi girmezmi arkadaşlar lütfen gpu yandı demeyin :(

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Arkadaşlar merhaba telefonu alalı 2-3 ay oldu. Şuana kadar hiç bir sorunu yokken dün gece yatmadan alarm kuracaktım telefonu elime aldım ilk sayfada ekranın içinde çizikler olmaya başladı sonra tamamiyle çizikler oldu ekran negatif oldu açtım kapadım düzlemedi sabah baktım yine aynı sorun şu arkadaşlar

http://www.youtube.com/watch?v=wTib8b5ElEk

Sorun nedir garantiye girermi girmezmi arkadaşlar lütfen gpu yandı demeyin :(
Durduk yere olduysa garanti bakar kardeş dert etme zaman geçmeden garantiye gönder bekli o ilde teknik servis varsa git kendin ver samsung servisine yerine telefon veriyorlar tamir süresince kullan diye.

dangerstr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
garantili ama kvk değil başka bi kuruluş garantili sorunun ne olduğuna dair fikri olan varmı?

ayhankucuk28

Asistan
Reaksiyon puanı
1
servisteki dangalaklar ona bir kılıf uydurup garanti dışı derler sana

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam telefonumda custom ram vardı ekran gitti tel açılıp kapanmaya başladı şarjdayken sorun olmuyordu almanya romu kurdum 4.1.2 yolladım garnntiye batarya değişti tel geri geldi garanti kapsamında şansını dene bence

dangerstr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ürünü yollicam bugun. Orijinal kutusunda yollicam ama kutuda imei numarası yazıyor sorun olur mu ? yani kopyalanması için

feyziergezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ürünü yollicam bugun. Orijinal kutusunda yollicam ama kutuda imei numarası yazıyor sorun olur mu ? yani kopyalanması için

Arkdaşım sıkınyı yok yolla gitsin neyi beklıyon telefon gıtmıs sen ımeı derdındesın kaldıkı hadı dıyelım telefon geldı yapılmıs bı sekıldekı ıns yapılır bosa gıtmez ımeı calmıslar dıyelım btkya gonderırsın faturanı telefon bılgını senınkı acar dıgerını kapatırlar vakıt kaybedıyosun burda dıyorum gecmıs olsun

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
çalsalar bile senin telefonunun imeisini polise gidersin faturanla anında yerini tespit ederler imei numarasından çalınmış telefonları bile 1-2 sene sonra bile buluyor polis.

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung telefonları peş peşe çıkartıyor :) elbet bir sorun çıkar tabi. Lg telefon kullanyorum süper :)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Git götür garantiye, sert çık biraz vırın kırın ederlerse.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
O kadar dedim samsung yeni telefon çıkardı mı 2 ay bekleyin diye.Ahanda böyle sorun çıkar kalırsınız öyle.İlk parti mallarda hep olur böyle şeyler şaşırmaya lüzum yok.Acele çıkan telefondan bunu beklerim ben.

Bu arada garanti telefonuna bakar kardeş üzülme sen.Sen sadece oraya gittiğinde telefonlardan pek anlamıyormuş numarasına yat ki senin bozduğunu düşünmesinler.Ben denemiştim şahsen

by_arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadar dedim samsung yeni telefon çıkardı mı 2 ay bekleyin diye.Ahanda böyle sorun çıkar kalırsınız öyle.İlk parti mallarda hep olur böyle şeyler şaşırmaya lüzum yok.Acele çıkan telefondan bunu beklerim ben.

Bu arada garanti telefonuna bakar kardeş üzülme sen.Sen sadece oraya gittiğinde telefonlardan pek anlamıyormuş numarasına yat ki senin bozduğunu düşünmesinler.Ben denemiştim şahsen

kardeşim sana aynen katılıyorum ve çevremdekilere s4 ün renkli versiyonlarını almalarını ilk partiden olmadıklarını söylüyorum sence ne kadar doğru

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
kardeşim sana aynen katılıyorum ve çevremdekilere s4 ün renkli versiyonlarını almalarını ilk partiden olmadıklarını söylüyorum sence ne kadar doğru

Bilemem renk olayını ama dediğimi göz önünde bulundurması lazım yeni alacak olan arkadaşların. Youtube girip baksınlar kaç tane S4 problem videosu var.Samsung bu tür şeyleri genelde 1-2 ay içinde çözüyor.1-2 ay bekle ne olacak ki ?

by_arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün bende samsung galaxy s4 aldım aynı sorunu yaşıyorum şuan nasip işte ne diyim telefon çalışıyor ekran açılmıyor soruyu soran kardeşim ne gibi bir yol izledin cvp yazarsan sevinirim

muzilla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlar-Cihazim-Erisilebilirlik-Negatif Renkler ayarını kontrol ettiniz mi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde galaksı s4 um elimden dustu telefon calısıyor ama ekran karanlık ne yapmamı önerirsiniz siz ne yaptınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumu 4 ay önce aldım ve kazayla yere düştü telefonu tekrar elime aldığımda ekran net değildi ve hafif karıncalıydı kapatıp açtım ama herhangi birşey değişmedi dokunmatikte sıkıntı yok ama ekran cok kotu ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde s4 te siyah ekran gelip gidiyor saati gösteriyor 1 sanıye bile durmadan tekrar gidiyor. neyapmam gerekiyor lutfen yardımcı olurmusunuz...:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 yere dustu kendı kendıne acılıyor sadece yazıları cıkıyor kapanıyor ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benimde bi s 4 var dün bi karartı oldu sol alt kösede bugün telefonun yarısı karardı git gide yayılıyor garantiye versem hallederler mi yoksa gider mi bilgisi olan var mı ? tam olarak bi karartı da değil kahverengi bi sıvı gibi bi şey alttaki yazılar okunuyo ama cok da net degil yardımcı olabilecek olan var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar galaxy s4 bugun yanlışlıkla elimden düştü ve açılmıyor kapatıp açtım ugraştım ama açılmıyor ne yapmam gerekiyor ekranın en ustu gorunuyo fakat altı siyah telefon çalışıyor whatsapp sesi falan hepsi geliyor fakat ekran açılmıyor ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde var ilk telefonla oynuyordum ekran gidip geldi dinlensin diye tuş kilidini kilitledim 1saat sonra tuş kilidini açacaktım ama ekran gelmedi alt dakiği ışıklar yanıyor ekran gelmiyor kapatamıyorum da mecbur bataryayı çıkarıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
canım aynısı bana oldu ama benimkisi yere düştü ve ilk önce mor bişey cıktı sonra büyüyüp simsiyah oldu eger düşürdüysen iç ekranı kırılmış olabilir ve buda sana 350ye patlar geçmiş olsun :)