S4 Mini Son sürüm cwm yüklememek

Bu konuyu okuyanlar

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar s4 mini stocrom telefona custom rom yüklerken son sürüm cwm yüklememek ne gibi sonuçlar doğurur. Ayrıca status 6 ve 7 hataları neden çıkar?

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Fikri olan var mı

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Cwm sürümü o kadarda önemli değil, yedeğinizi alırsınız custom rom yüklemeden önce ve yükleme sırasında sorun çıkarsa yedeğinizi geriye yükleyip kaldığınız yerden devam edersiniz.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Cwm sürümü o kadarda önemli değil, yedeğinizi alırsınız custom rom yüklemeden önce ve yükleme sırasında sorun çıkarsa yedeğinizi geriye yükleyip kaldığınız yerden devam edersiniz.

Peki hocam şimdi ben kingo root ile telefonu rootladım. Sonra sitenizdeki cwmyi odinle yükledim. Sonra son çıkan cyanogen modun snapshot sürümünü yüklerken yükleme hatası 06 veya 07 yi verdi bende stock 4.4.2 ye geri döndüm. Yani yapınlan rootlada alakası olabilirmi. Boşuna konu açmıyorlardır uzun uzun yazmıyorlardır sonuçta. Ayrıca rom yüklerken brick olacak diye korkum var. Risk var tabiki ama rom yüklenirken verilen hata beni korkuttu açıkçası.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Ben bir kere cwm kullandım onda saçma bir hata aldım o günden beri cwm asla kullanmadım, Twrp kullandım ve hiç bir zaman sorun çıkartmadı bana.

Aldığınız hataların çözümü xda'da vardır büyük ihtimal araştırarak çözebilirsiniz, samsung ve samsung için rom işlerine hiç bulaşmadım bilgim yok maalesef.