S4 mini gt 19190 rom atma

yusufcuk52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar rom atma ne oluyor acaba tel ne gibi birşeyde katkı sağlıyor

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
kardes rom da istediğin sürümü kullanabiliyorsun yani hem arayüz değişiyor hemde sürüm yükseliyor mesela cyanogenmod 11 bu romu kurarsan telefonun nexus 5 gibi olur gerci ben İOS cu olduğum için romdan anlamam sadece sana tanımını yaptım :D

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Peki root atarak başlangıçta açılan programları nasıl kapatabiliriz nasıl şarjın daha çok dayanmasını sağlayabiliriz ???

yusufcuk52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pekale rom atarsak tel deki programlar yada bilgiler silinirmi

mrgogo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pekale rom atarsak tel deki programlar yada bilgiler silinirmi

Evet Silime olasılığı var Senkronizasyonlara bağlı olarak otomatik geri gelir.

Peki root atarak başlangıçta açılan programları nasıl kapatabiliriz nasıl şarjın daha çok dayanmasını sağlayabiliriz ???

En kolay yapma yöntemi telefonunun root'lu isteyen programlarla yapabilirsin

arkadaslar rom atma ne oluyor acaba tel ne gibi birşeyde katkı sağlıyor

Rom telefonun işletim sistemidir aynı bilgisayarındaki windows gibi... Rom atarak yeni özellikler, daha hızlı çalışa, daha uzun şarj, farklı görünüm gibi katkılar sağlıyabilirsin.

kardes rom da istediğin sürümü kullanabiliyorsun yani hem arayüz değişiyor hemde sürüm yükseliyor mesela cyanogenmod 11 bu romu kurarsan telefonun nexus 5 gibi olur gerci ben İOS cu olduğum için romdan anlamam sadece sana tanımını yaptım

Arkadaş tamamen bilgisizliğini ön plana çıkararak kendini aşalamak istemiş... Neyse her forumda böyle insanlar var fazla takmamak lazım....