S3 Mini Android 4.1.2 Güncellemesi Sorun

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bugün S3 Mini Kahverengi seçeneği geldi, açar açmaz güncelleme buldu android 4.1.2 sürümüne güncelledi ama hiç bir değişiklik göremedim... Başka güncelleme gelen oldu mu? Ya da bilgisi olan var mı?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
4.1.2 nin getirdiği yenilikler şunlar arkadaşım nasıl göremedin anlamadım :D biraz kurcala

* Page Buddy: Dost sayfalar özelliği ile etkileşimli bir ana ekran. Yani mesela telefonunuza bir kulaklık taktığınızda eğer ana ekranınızda bir müzik dinleme widget’ı varsa ana ekran o sayfaya otomatik geçiyor.* Contextual Menu: İçerik menüsünü özelleştirebilme.* Contextual Tag: İçerik etiketi özelliği ile fotoğraflarınıza o anki hava durumu, konum bilgisi, kişiler ve tarih özelliği ekleyebilme.* Multi Window: Yan menü özelliği ile çoklu pencereler özelliği. Ekranı ikiye bölebilme.*Auto Share Shot Paring Using NFC: S-beam özelliği sayesinde çektiğiniz bir fotoğrafın anında başka bir telefona otomatik olarak gönderilmesi.*Reader Mode: Gezdiğiniz internet sayfasında tek tuşla o sayfayı sadece yazı içerikli görünecek şekilde otomatik olarak optimize etme.* Facebook Lock Ticker: Telefonunuz kilit ekranındayken aşağıda yer alan notification (uyarı) çubuğu ile kilit ekranından direkt olarak facebook hesabınızdaki son gelişmeleri görebilme ve ulaşabilme.

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
O özellikler S3 Mini için geçerli değil malesef.

S3 Mini için elle tutulur bir gelişme yok 4.1.1 den bir farkını göremedim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de görmedim malesef bir fark. Aksine daha önce var olan kilit ekranındaki dokununca dalga yapan özellik de gitti :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya o dalga özelliğinin ayarlardan getirildiğini yazmışlardı bir yerde ama ben bulamadım doğru değil sanırım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde ya . nasıl eski haline getirebiliriz biliyomusunuz arkadaşlar :(:huh:

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Güzel bir rom yükleyin ne arıyorsanız özellik olarak . Tavsiyem bu