S3 mini alıyorum tavsiyelerinizi alayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Alma desek almazmısın zaten niyetine girmişin. açıkcası o kadar parayı s3 mini ye vermek bana kalırsa pek akıllıca değil daha iyi telefonlar var..indirimlerde sony olsun htc olsun..s3 mininin pikseli ve ekranı seni pek memnun etmez belkide sen genede git yakından incele....

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Yorumlarınızı alayım olmasın o ?

Ne diyelim gençler birbirini sevmiş,
Bize de hayırlı olsun demek düşer.

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
İyi araştırın, mesela 2 gün önce mediamark ve teknosalarda güne özel 100 tl indirim vardı.
Eğer imkanınız varsa hafta içi alın daha uygun oluyor fiyatlar.

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Bence alınacak en iyi fiyat/performans ürünü şu anda, hayırlı olsun..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnceleme videosunda ekranındaki pixellere okadar odaklanmışlarki sanki telefon ekrandaki pixellerinden ibaret bahsettiğiniz şeyleri bilmeyen bir insan zaten göremez. Süper amoled teknoloji ekranı beğenmiyor olmanızda ayrıca şaşırtıcı düşük çözünürlükte yüksek pixel olması video kalitesini ne kadar düşürebilir ki?..
Piyasada 1GB ram kullanan telefonların fiyatları şuanda 1.500 liradan aşşağı değil. Site incelemeyi galaxy s3 üzerinden yaptığından dolayı haliye s3 mini kötü bir telefon olarak sonuçlanıyor video sonunda. 999 liraya günümüz standartlarında en uygun alınabilicek bir telefon. aynı özelliklerde sadece apple markasını taşıyan iphone 4s suanda hâla 1.700 liradan aşşağı yok. Ve kalkmışsınız 999 liraya performansı ondan üstün samsung gibi sağlam markayı taşıyan bir telefonu ekranı yüzünden yerin dibine sokuyorsunuz. 1 GB Ram'i küçümsüyorsun da 2 gb ram kullanan tek telefon Lg nexus 2 oda daha türkiye pazarına girmedi.

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım fikrini değiştirmek gibi olmasın ama ben 5 gün önce HTC Desire X ile S3 Mini arasında kaldım.Sonra HTC Desire X i tercih ettim.İyiki onu almışım.999 TL S3 Mini'ye bana göre verilmez kardeşim.Arkadaşta s3 mini var.Karşılaştırdık.Benimki hem internet hızında olsun hem menü geçişlerinde s3 mini'ye göre hızlı çıktı.S3 mini'ye o parayı vereceğine 1200 TL ye Galaxy S2 veya 950TL ye HTC Desire X alabilirsin.Tabi orası sana kalmış ben fikirlerimi söyledim.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle piyasada Nexus 4'ten başka 2 gb ram kullanılan telefon yok diyen birisi Note 2'yi hesaba katmamış...

S3 mini'ye ben olsam 999 tl vermezdim.Eğer biraz daha üstüne koyabilirsen S2,biraz daha koyabilirsen S3 almanı öneririm ama eğer 1000 tl vereceksen S3 mini iyi bir tercih.Bu arada vatanda S3 mini 874 tl eğer almadıysan vatandan alabilirsin

kurban44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC SENSATION XL LITE WHITE AKILLI TELEFON bunu al teknosada 1.5 ghz işlemci 8 mp kamera 4.7 inç ekran 999 tl fiyat performans olarak en uygun tel

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bence çok kötü bi seçim değil.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bence alma telefonunu görenlerin yüzde doksanı sana bunun s3 ün çakması olduğunu söyleyecek
yoksa bence çok iyi tel yanide

har3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım fikrini değiştirmek gibi olmasın ama ben 5 gün önce HTC Desire X ile S3 Mini arasında kaldım.Sonra HTC Desire X i tercih ettim.İyiki onu almışım.999 TL S3 Mini'ye bana göre verilmez kardeşim.Arkadaşta s3 mini var.Karşılaştırdık.Benimki hem internet hızında olsun hem menü geçişlerinde s3 mini'ye göre hızlı çıktı.S3 mini'ye o parayı vereceğine 1200 TL ye Galaxy S2 veya 950TL ye HTC Desire X alabilirsin.Tabi orası sana kalmış ben fikirlerimi söyledim.
Dostum iyi demişsinde senin telefonu alıp pişman olup başkasınada aldırmak istediğin ortada.nesede htcnin bir kere yazılımında hayır yok samsung ile karşılaştırılamaz bile.bide desire x 480 p video çekiyor pöf adama gülerler yani 1000 tl verecem hd video çekmicek.s3 mini 720 p video çekiyor gayette güzel.

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Ben S3 Mini yerine Xperia Arc S, Xperia P, LG Optimus 3D, Huawei Ascend P1 veya HTC WP 8S tercih ederdim.S3 Mini hem görünümü hemde fiyat/performans oranı berbat bir telefon.

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dostum iyi demişsinde senin telefonu alıp pişman olup başkasınada aldırmak istediğin ortada.nesede htcnin bir kere yazılımında hayır yok samsung ile karşılaştırılamaz bile.bide desire x 480 p video çekiyor pöf adama gülerler yani 1000 tl verecem hd video çekmicek.s3 mini 720 p video çekiyor gayette güzel.
Kardeşim k.bakma ama kameraman mısın ? Ayrıca aldığıma pişmanda değilim.Forumdaki Samsung ile ilgili yazılarımı görsen beni samsung fanboyu sanarsın.Samsung un her telefonuna eyvallah ama şunu kabul edin s3 mini 1000 tl ye alınacak telefon değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kullanıyorum pikselide ekranıda gayet güzel ve çok memnun kaldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonun ekranında da pikselinde de hiç bir sorun yok.Dün aldım ve çok da memnunum ekran kalitesi ve pikseli ile ilgili olumsuz eleştirilere aldanmayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 mindeki cagrı engelleme fonksiyonu düzgün çalışıyormu?deneyen varsa bilgi verebilirmi?yani çalıp meşgulemi alıyor hiç çalmıyor aradıgınız kişiye ulaşılamadımı diyor ?teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:[SDNTV3][/SDNTV3]Arkadaş ben geçen gün desire x aldım ve memnunum s3 minide alsaydım aynı memnunlukta kalcağıma eminim sana s3 mininin yada desire x in daha üstün olduğunu söyleyenler var hiçbirine aldanma ikiside eşit telefonlar ama video kalitesi olarak sana kalmış

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş ben geçen gün desire x aldım ve memnunum s3 minide alsaydım aynı memnunlukta kalcağıma eminim sana s3 mininin yada desire x in daha üstün olduğunu söyleyenler var hiçbirine aldanma ikiside eşit telefonlar ama video kalitesi olarak sana kalmış

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde s3 mini alcam iyi tlf dediler memnunlarmıs kullananlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben s3 mini mi yoksa normal s3 mü alsam hatta ıphone 5 mi karar veremedim sizceee ?