S3 frontier

Bu konuyu okuyanlar

Genetik M.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung s3 frontier Akıllı saat alicam fakat çıkış tarihi eski olduğu için garantileri yok akıllı saatler için garanti çok önemli mi sizce garantisi olan bir şey mi seçmeliyim yoksa temiz bir şey bulsam sıkıntı olurmu?

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Samsung s3 frontier Akıllı saat alicam fakat çıkış tarihi eski olduğu için garantileri yok akıllı saatler için garanti çok önemli mi sizce garantisi olan bir şey mi seçmeliyim yoksa temiz bir şey bulsam sıkıntı olurmu?
benim icin her seyin garantisi onemlidir

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,593
"Huawei Watch GT 2 Pro" daha mantıklı.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,593

Genetik M.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Yorumlar Belli Ki Bir Kullanıcıdan Gelmemiş Geçenlerde Gayet Uygun Bir Fiyata Temiz Kutulu Faturalı Bir Gear S3 Frontier Aldım Garantisi Yok Kırılmaz Cam Taktırdım Ve Cayır Cayır Kullanıyorum Watch Active Şuanda 1000 Lira Civarinda Ve Özellik Olarak Bu Saat Watch Active 1'i Çoğu Konuda Solluyor Mesela Arama Yapabiliyor,Oyun Oynatabiliyor Samsung Cihazlarla Mükemmelde Bir Uyumluluğu Var Temiz Olduğundan Eminsen Kesinlikle Kaçırmamanı Tavsiye Ederim Piyasa Fiyatlarıda 700-850 TL Arasındadır Kesinlikle Bu Rakamlardan 1 Kuruş Fazla Ödeme Değmez İyi Forumlar Dilerim.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Sıfır olarak satılmıyor bile. Samsung Gear S3 Frontier (SM-R760) Akıllı Saat
Mesaj otomatik birleştirildi:

2.el 4 yıllık cihaz alınmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En son satıldığı zaman yine "Huawei Watch GT 2 Pro" fiyatına satılmış.
Merhaba Söz Konusu Ürünün Bir Saat Bir Aksesuar Olduğunu Göz Önünr Alıcak Olursak Rahatça Alınabilir Ve İyi Ve Detayli Arastirirsaniz Bu Saat 2020 De Yeni Bir Güncelleme Aldi Samsung Hala Arkasinda Ek Olarak Sıfır Olmasina Gerek Yok Saatler Telefonlar Gibi Cok Kritik Araclar Olmadigindan Aksesuar Olduğundan Temiz Ve 2.El Olanları Rahatlıkla Seçilebilir Şuan Hala Apple Watch 1 Alıp Kullanan Ve Memnun Olanlar Var Ki Böyle Bir Durumda S3 Frontier Kimseyi Pişman Etmeyecektir Kendim Aldigimdan Biliyorum Hala Yağ Gibi Bir Cihaz Fakat Yinede 2.El Oldugundan 700-850 TL Fiyatindan 1 Kuruş Üstü Verilmemelidir.

Genetik M.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yorumlar Belli Ki Bir Kullanıcıdan Gelmemiş Geçenlerde Gayet Uygun Bir Fiyata Temiz Kutulu Faturalı Bir Gear S3 Frontier Aldım Garantisi Yok Kırılmaz Cam Taktırdım Ve Cayır Cayır Kullanıyorum Watch Active Şuanda 1000 Lira Civarinda Ve Özellik Olarak Bu Saat Watch Active 1'i Çoğu Konuda Solluyor Mesela Arama Yapabiliyor,Oyun Oynatabiliyor Samsung Cihazlarla Mükemmelde Bir Uyumluluğu Var Temiz Olduğundan Eminsen Kesinlikle Kaçırmamanı Tavsiye Ederim Piyasa Fiyatlarıda 700-850 TL Arasındadır Kesinlikle Bu Rakamlardan 1 Kuruş Fazla Ödeme Değmez İyi Forumlar Dilerim.
Çok teşekkür ederim.