S3 flip cover

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar flip coverimin orjinalmi oldugunu nasil anlarim yanliz kutusu yok nasil anlasilir cok acil cevap lazim tesekkurler

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
orjinalde home tuşu kısmı içine göçük gibi oluyor

apyge7yt.jpg

resimdede görülüyor home tuş kısmı biraz içeride çakmalarda burası düz olur içeri doğru olmaz

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardesim aynen resimdeki gibi benimki hatta aynisi zaten arkasinda jelatin falanda vardi 25 liraya alinca supelendim ama simdi rahatladim

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
[MENTION=70290]Genero[/MENTION] bende öyle biliyordum ama yan sanayilerinde bile bunu koyuyorlar.Bende turkcellden bir tane samsung galaxy note 2 flip cover kap almıştım sonra sınıfta arkadaşımla nfc özelliğini denemek istedim ama çalışmadı. Bende aldığım yere götürüp durumu izah ettim ama sonra bu kap yan sanayi olduğu için nfc yi desteklemiyor alırken sorsaydınız söylerlerdi size dediler.
Bence en güzeli bulabiliyorsa samsung bayisinden bulmak.

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=70290]Genero[/MENTION] bende öyle biliyordum ama yan sanayilerinde bile bunu koyuyorlar.Bende turkcellden bir tane samsung galaxy note 2 flip cover kap almıştım sonra sınıfta arkadaşımla nfc özelliğini denemek istedim ama çalışmadı. Bende aldığım yere götürüp durumu izah ettim ama sonra bu kap yan sanayi olduğu için nfc yi desteklemiyor alırken sorsaydınız söylerlerdi size dediler.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
@Genero bende öyle biliyordum ama yan sanayilerinde bile bunu koyuyorlar.Bende turkcellden bir tane samsung galaxy note 2 flip cover kap almıştım sonra sınıfta arkadaşımla nfc özelliğini denemek istedim ama çalışmadı. Bende aldığım yere götürüp durumu izah ettim ama sonra bu kap yan sanayi olduğu için nfc yi desteklemiyor alırken sorsaydınız söylerlerdi size dediler.

@Genero bende öyle biliyordum ama yan sanayilerinde bile bunu koyuyorlar.Bende turkcellden bir tane samsung galaxy note 2 flip cover kap almıştım sonra sınıfta arkadaşımla nfc özelliğini denemek istedim ama çalışmadı. Bende aldığım yere götürüp durumu izah ettim ama sonra bu kap yan sanayi olduğu için nfc yi desteklemiyor alırken sorsaydınız söylerlerdi size dediler.

doğru ben onu unutmuşum arkasında birde beyaz nfc bantı olacak bu resimde yok ben direk o içine girik yere baktığım için fark etmedim. samsung teknik servislerinden temin edebilirsin

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Hocam NFC olmayınca orijinal olmuyor mu ki?Orijinal olanların hepsinde çip var mı?

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
doğru ben onu unutmuşum arkasında birde beyaz nfc bantı olacak bu resimde yok ben direk o içine girik yere baktığım için fark etmedim. samsung teknik servislerinden temin edebilirsin

Bence de en iyisi samsung teknik servislerinden almak.Benim kapta da nfc i yeri var gibi bende onu görüp nfc vardır dedim ve aldım ama çalışmayınca turkcell e gidince öğrendim.Gerçegi ile ayırmak zor
Bu arada S3 ler de nfc i bandı kapakta yok galiba

Hocam NFC olmayınca orijinal olmuyor mu ki?Orijinal olanların hepsinde çip var mı?

Hocam şimdi note 2 lerin nfc bantı arka kapakta bulunduğu için orjinal flip coverlarında nfc bulunmalı diye düşünüyorum.Çünkü o nfc bantı olmazsa nfc çalışmıyor.Şahsen ben şu anda nfc özelliğini kullanamıyorum

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bence de en iyisi samsung teknik servislerinden almak.Benim kapta da nfc i yeri var gibi bende onu görüp nfc vardır dedim ve aldım ama çalışmayınca turkcell e gidince öğrendim.Gerçegi ile ayırmak zor
Bu arada S3 ler de nfc i bandı kapakta yok galiba

Hocam şimdi note 2 lerin nfc bantı arka kapakta bulunduğu için orjinal flip coverlarında nfc bulunmalı diye düşünüyorum.Çünkü o nfc bantı olmazsa nfc çalışmıyor.Şahsen ben şu anda nfc özelliğini kullanamıyorum

doğrudur hocam ben note 2 kullanıcısıyım ordan yola çıkarak s3 hakkında yorum yaptım

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
doğrudur hocam ben note 2 kullanıcısıyım ordan yola çıkarak s3 hakkında yorum yaptım

Biliyorum hocam senin de note 2 kullandığını.Bende note 2 almadan önce senin başını ağırtmıştım sorularımla:biggrin:

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tipki orjinal gibi hicbi farki yok cok huxel nasil emin olcaz ama

KaRiZMa^^

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Orjinali gözle sizler zor ayırt edebilirsiniz. Büyük Avm lerde bu tarz ürünler çoğu yan sanayidir. Bir aksesuarcı olarak sizlere önerim; orjinal illede kullanmak istiyorum diyorsanız Samsung dan almanızdır. Samsung yan sanayi ürünü satamaz.Çok yakında yan sanayi dediklerimiz üstünde Samsung ibaresi olasan hiç bir şey satılamayacak zate. İphone ve Samsung dükkan dükkan gezip cezalar kesiyor bunu önlemek için bilginiz olsun.