S3 flip cover kullananlar araştiranlar lütfen yardim

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bir sure once aldıgım s3 umu bir suredir tpu kılıfla kullanıyorum dün teknosada flip cover gordum artık flıp cover mı kullansam dedim kendi kendime yesil rengide gozume cok guzel gozuktu kullanan veya arastıran arkadaslar goruslerini yazarlarsa cok mutlu olurum en ucuza nerden bulabilirim birde orjinal oldugunu nasıl anlaya bilirim simdiden tesekkurler :yes:

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bir sure once aldıgım s3 umu bir suredir tpu kılıfla kullanıyorum dün teknosada flip cover gordum artık flıp cover mı kullansam dedim kendi kendime yesil rengide gozume cok guzel gozuktu kullanan veya arastıran arkadaslar goruslerini yazarlarsa cok mutlu olurum en ucuza nerden bulabilirim birde orjinal oldugunu nasıl anlaya bilirim simdiden tesekkurler :yes:

Ben kullanıyorum. Piyasada 50-70 arası fiyatlara satılıyor ancak fırsat sitelerine göz atarsan 20 tl civarında alabilirsin. Açıkcası telefonu yoğun kullanacaksan flip cover çok elverişli bi kılıf değil. Çünkü sürekli aç kapa yapman gerekiyor ve diyelim fotoğraf çekiceksin zorlanıyorsun. Bu yüzden sakin günlerde telefonun şık görünmesi için ideal bir kılıf. :) Beyaz s3 ün varsa yeşil ve turuncu renk seçenekleri çok göze çarpıyor:)

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kullanıyorum memnunum. Ama dikkat et orjinal samsung ürünü olsun yoksa çok kötü gösteriyor telefonu.

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Şıklıkta birebir ama pek kullanışlı olduğunu söyleyemem. :)

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
ben şeffaf case kullanıyodum flip cover aldım memnunum açıkcası yoğun kullanımlarda sıkıcı olabilir kullana kullana kapakta kıvama geldi zaten artık :))

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Bende sihirlikazan diye bir mağaza var Ankara da oradan 49 tl'ye aldım. memnunum gayet iyi, öneririm.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kenarlar ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

dustumu bisey oluyomu DEGİSİYOMU KACA ?

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Note 2 kullaniyorum telefoni ilk aldığımda almıştım. Tim den genpa bandrol lu 80 tl ye aldım ama tavsiye etmem en güzeli çıplak kullanmak kilifa ekran jelatinine hiç gerek yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dikkat edin... Eger Flip cover kullanıyorsanız bir bir bucuk ay sonra kapak kenarlarından elinizin teri sebebiyle atmaya baslıyor 2 ay sonra ise kapagın uclar kabarma yapıyor. Guzel ama su kenarlara bi cozum bulamadılar