S3 Batarya Problemi

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar s3 kullanıyorum günde 2 kez şarj ediyorum artık gına geldi fırlatıp atasım var telefonu buna bir çözüm yok mu arkadaşımda 4s var onun 1500 küsürlük bataryası benimkinden daha iyi gidiyor

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar s3 kullanıyorum günde 2 kez şarj ediyorum artık gına geldi fırlatıp atasım var telefonu buna bir çözüm yok mu arkadaşımda 4s var onun 1500 küsürlük bataryası benimkinden daha iyi gidiyor

Bugün face'ye girmeden önce şarjım %80'di telefonumda,20 dakika gezdim çıktım bir baktım %55 0.o iPhone'u bilemem ama şu S3'ü almaz olaydım

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sabah 8 öğlen 2 1 şarj 5.30 10 arası 1 sarj böyle gidiyor bazen 3 kez de yaptıgım oluyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Nasip olursa iPhone 6,olmadı 5S :D İnşaallah onlardan memnun kalırız :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim mesela gece 12 civarı %30'a yakın oluyor,gece bi takıyorum sabah 07.00'a kadar.
etsin artık ya parası neyse verelimde :D

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yeşil ışık yanmasını bekliyorum
eee ben 100 yazasıya kadar şarj ediyom anca yarım gün gidiyo ama gece bi takıp sabah alırsam 2 3 gün gidiyo öyle şarj et şarj süresinde bile 6 saat yazıyo sen en az 6 7 saat şarj et öyle daha iyi gidiyo bak inan bana

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eee ben 100 yazasıya kadar şarj ediyom anca yarım gün gidiyo ama gece bi takıp sabah alırsam 2 3 gün gidiyo öyle şarj et şarj süresinde bile 6 saat yazıyo sen en az 6 7 saat şarj et öyle daha iyi gidiyo bak inan bana
sarj süresinde 6 saat yazıyorsa adamlar neden yeşil led koydular bu telefona die düşünmüyorda değil insan

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle sorun yazılımsal olabilir fabrika ayarlarına döndür
İkinci olarakda telefon tam şarj olmuş %100 gibi görünsede bataryayı çıkartıp 10sn bekle ve açtığında genellik 98 veya 97 gibi görünecek tekrar şarja tak ve fulle :thumbup1:

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle sorun yazılımsal olabilir fabrika ayarlarına döndür
İkinci olarakda telefon tam şarj olmuş %100 gibi görünsede bataryayı çıkartıp 10sn bekle ve açtığında genellik 98 veya 97 gibi görünecek tekrar şarja tak ve fulle :thumbup1:
aldığımdan beri 6. fabrika dönüşü olucak bu sefer yaparsam

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sarj süresinde 6 saat yazıyorsa adamlar neden yeşil led koydular bu telefona die düşünmüyorda değil insan
advanced system care mobili yükle sonra telefonu şarja tak bi anda şarj süresini yazıyo bende orda 6 saat yazıyo 6 saat sonra fişten çek gari diyo bi çekiyom 10 numara dayanıyo şarjı

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
advanced system care mobili yükle sonra telefonu şarja tak bi anda şarj süresini yazıyo bende orda 6 saat yazıyo 6 saat sonra fişten çek gari diyo bi çekiyom 10 numara dayanıyo şarjı
o programla normal sürelerde farklılık var 2 saatte sarj oluyor normalde ama o programda 4.30 saate kadar çıkarabiliyor

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
o programla normal sürelerde farklılık var 2 saatte sarj oluyor normalde ama o programda 4.30 saate kadar çıkarabiliyor
ben sana işin hasını söyleyemmi?eski nokia kafası şarjı tak gece yatarken sabah al eski nokia kafası diyom buna :D ama hakkatten hala geçerli bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
03.2013 aldğım s3 mini son zamanlarda kendini yeniden başlatmaya başladı ve şarjının hemen bittiğini fark ettim bataryasına baktımki şişmiş telefona zarar verdiğini fark ettim bugün garantiye bıraktım ve cevabını bekliyorum ...

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
s3 mu samsungmu bi daha tobe boyle telefonun .... buneya gunde 3 defa sarj eder oldum nerdeyse yedek elektırık tasıyacagız 8 aylık telefon lanet olsun ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar 9 ay bitti s3'ü aldığım ve 2. kez göndericem garantiye bataryası şiştiği için. İlkinde yeni batarya koyup gönderdiler ama sorun bence telefonda yani telefon bundan sonraki her bataryayı şişirecek. Sizce yenisini gönderme ihtimalleri var mı?