S3 almak istiyorum ama ...

blueman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkezin zevki Ayri Kasa Olarak Epeybi Saglam Iphoneden Hic Degilse CAM degil Üstelik Youtubede BirSürü testleri var Izlee Valla is arkadaslarimdan birinde Iphone 3 & 4 4s var baktigim kadariyla bunu grdum Cok Dndik Ve Sacma Bi Telefon Alipta Nerene koyacaksin onu onu alacagina digiphone al Koy cebine ...
kardeş hayrını gör güle güle kullan amma kastin :) benim kullandığım tel 420 liraya aldım geçen sene ben vermem artık o kadar para 2 kere başıma iş geldi biri alanyada havuza düştü birinide bolu da otelde çaldılar tövbe ettim :) ikiside zamanın en pahalı telefonu idi.sen hayrını gör seninki en iyi telefon

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kardeş hayrını gör güle güle kullan amma kastin :) benim kullandığım tel 420 liraya aldım geçen sene ben vermem artık o kadar para 2 kere başıma iş geldi biri alanyada havuza düştü birinide bolu da otelde çaldılar tövbe ettim :) ikiside zamanın en pahalı telefonu idi.sen hayrını gör seninki en iyi telefon
tabi tabi tabi tabi tabi tabi tabi tabi tabi tabi tabi

Reaksiyon puanı
10,327
baktığım kadarıyla bunu gördüm kaba bi telefon s3 nerene koyacaksın onu onu alacagına ıpad al koy cebine :)

arkadaş bir konuda haklı...
samsung bu boyut meselesini çok fena abarttı.
telefonları 4.3" boyutuna ilk çıkaran samsung oldu, "bu çok fazla" dedik, yetmedi şimdi de, 4.8" yaptı.
"note"larını saymıyorum bile...

4.3" ten yukarısı telefon olmaz benim için, ancak tablet alabilirim.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
valla iş arkadaşlarımda birinde s3 var birinde ıphone4s var baktığım kadarıyla bunu gördüm kaba bi telefon s3 nerene koyacaksın onu onu alacagına ıpad al koy cebine :)
Anlamıştım zaten S III'ü bir hafta kullan sonra ne diyeceksin bakalım. Sonra bir haftada İphone 4S kullanırsın. Sonra İphone 4S te oyun oynarsın iki parmağının arasında 2 inçlik ekran kalıyorda çoook zevk alırsın İphone 4S'ten.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ben oyun oynamam çoçuk muyum sen oyna
Doğru diyorsun iş adamları oyunu ne yapsın. Adama zaten günlük 500.000 $ geliyor, Ferrari'siyle oynuyor. Birde tamam oyun oynamayabilirsin Mesajda mı yazmıyorsun ? İnternet'te bir şeylere girmiyor musun ? Film veya video izlemiyor musun ?

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya hiç bişy olmaz 4 cekırdek ve ram 650 ye gelse nolcak bende htc evo 3d war ram 670 lere gelıor yıne aynı stabilitede çalışıyor

emre01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler arkdaşlar çok yardımınız dokundu sağolun

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3 alma bence 3 uygulama 10 oyun yükledim telefona 190 tanede resim çektim. Oyunlara girerken ramden belleği sil dediğim halde oyunlarda kasmalar oluyor. Benim telefonda rom felan yüklü değil anlamam zaten öyle şeylerden ilk aldığım gibi telefon. İnanmayanlara video çekip koyucam zaten.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Beyler ya dağıLaLım ya da öLü takLidi yapaLım.

Len madem o kadar sinir oLdun teLefona kaLdır o zaman o avatarı.

Ben de 23 oyun var 200 küsür foto ve 10 küsür uyguLama.
TekLeme yok teLefonda.

Bence düzenLi Duş aL.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sinir olmakla alakası yok. s3 zaten güzel telefon ama bana deselerki şuan 4s versek s3 verirmisin koşa koşa veririm 4s de kasma sorunu yok böyle oyunlarda birde s3 çok dayanıksız arka kapağı çok çiziliyor. bu oyunda kasmanın videosunu size koyucam bekleyin. sonra anlıyıcaksınız neden kasıyo dediğimi durup dururken telefonu neden kötülüyüm sence s3 üm varken?

HarunT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] [MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] Şu s3 şöyle kasıyor böyle kasıyor diyenlere gercekten anlam veremiyorum yaklaşık 3 haftadır cihazı kullanıyorum en ufak bir kasma, abartmıyorum hatta frame düşmesi bile olmadı kalburüstü oyunlarda, güç tasarrufu modunda kullanmama rağmen.Ya benim cihaza fazladan 1, 2 grafik chipi daha ekleyip kıyak geçtiler yada arkadaşlardan alıp bana koydular :D

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sinir olmakla alakası yok. s3 zaten güzel telefon ama bana deselerki şuan 4s versek s3 verirmisin koşa koşa veririm 4s de kasma sorunu yok böyle oyunlarda birde s3 çok dayanıksız arka kapağı çok çiziliyor. bu oyunda kasmanın videosunu size koyucam bekleyin. sonra anlıyıcaksınız neden kasıyo dediğimi durup dururken telefonu neden kötülüyüm sence s3 üm varken?

sen yine mi geldin ya git sat o zaman s3 ünü kesin bi yerde bulursun 4s i bizde kurtuluruz senden git birazda applecıların başına ye ya senin kullandığın s3 değil yada bu forumda kullanan 10-15 arkadaşın deil

Reaksiyon puanı
16,125
aldigin yere yada basari, telpa'ya gotur baksinlar ona belki kucuk bir hata var.
s3 alma bence 3 uygulama 10 oyun yükledim telefona 190 tanede resim çektim. Oyunlara girerken ramden belleği sil dediğim halde oyunlarda kasmalar oluyor. Benim telefonda rom felan yüklü değil anlamam zaten öyle şeylerden ilk aldığım gibi telefon. İnanmayanlara video çekip koyucam zaten.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Supersin :-D. Aynen olu taklidi yapmak gerek, ben de s3 kullaniyorum, smart phone diye aldigim bu cihazi bilgisayar performansinda isterim, net 270 uygulama, sygic aura, copilot live, asphalt 7,fifa 12 kurulu kasmaya sahit olmus degilim, bu kasiyor diyenler ne kullaniyor acaba :-D

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Hata yoktur bence kullanici hatasi vardir :-D
Batuhan arkadaş ios ile android arasindaki farki asagida verdigim linkten baksin, ios mu daha iyi android mi, ios kac kat daha fazla cokuyor incelesin, sonra samsung glaxy s3 u isterse yine kotuleyebilir.

http://www.forbes.com/sites/tomiogeron/2012/02/02/does-ios-crash-more-than-android-a-data-dive/

Reaksiyon puanı
16,125
evet ios bu alanda rakipsizmis simdiden kanser olanlar varmis hatta ios'u yazanlarin arasinda eski microsoft personeli var sananlar varmis...

Hata yoktur bence kullanici hatasi vardir :-D
Batuhan arkadaş ios ile android arasindaki farki asagida verdigim linkten baksin, ios mu daha iyi android mi,