Soru S24 Ultra'da bu durumda 2. SIM'i kullanabilir miyim?

baris6321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar

S24 ultra SM-S928B/DS Model numarası olan telefonu aldım yaklaşık bir aydır kullanıyorum şuan sim 1 de bazı arkadaşkarım sim 2 kullanılamıyor şebeke 0 oluyor deniyor.

Bu model s24 ultra da sim 2 yi kullanabilirmiyim bilen varmı yardımcı olursa çok sevinirim.

aKuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanıp kullanaman şans işi s24ultralarda yd yurt içi fark etmez bu yaşanabiliyor. ilk önce kullanmayı dene eğer sim 2yi kullanamazsan sim 1 ve sim 2nin aynı anda dolu olması gerekiyor o şekilde deneyip sim2yi kullanabilirsin.

baris6321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kullanıp kullanaman şans işi s24ultralarda yd yurt içi fark etmez bu yaşanabiliyor. ilk önce kullanmayı dene eğer sim 2yi kullanamazsan sim 1 ve sim 2nin aynı anda dolu olması gerekiyor o şekilde deneyip sim2yi kullanabilirsin.
Ama şimdi sim 2 yi denersem 4 aylık olan kullanım süresi başlamazmı şimdiden

aKuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama şimdi sim 2 yi denersem 4 aylık olan kullanım süresi başlamazmı şimdiden
sim2nin aciliyeti var mı? yoksa sim1in süresi dolunca sim2yi dene. dediğim gibi 2 simi de doldur aynı anda öyle kullanabilirsin sim2yi eğer normal çalışmıyorsa. normal çalışıp çalışmadığını da öğrenmenin tek yolu sim2yi denemek.

baris6321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok daha sim 1 in 3 ayı var 3 ay bitince denerim peki şuan ımel atma fiyatları 13 bin bu hakkında bilginiz varmı

aKuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Urfda attıkları da olmuş
olmaz... olmaz ... bunca insanın aklı yok mu 31bin veriyor? hemde bu devirde. 2 ay sonra patlar o imei. benden sana tavsiye o telefonu elinden çıkar neresinden dönse kâr.
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha demin de konusu vardı millet doluşmuş yd s24u al diyor...

1200 dolar 256gb versiyonu. 40 küsür bin ediyor. 31 bin de kayıt ücreti 70bine patlıyor. halbuki türkiyeden alsa 58bin.

baris6321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
olmaz... olmaz ... bunca insanın aklı yok mu 31bin veriyor? hemde bu devirde. 2 ay sonra patlar o imei. benden sana tavsiye o telefonu elinden çıkar neresinden dönse kâr.

daha demin de konusu vardı millet doluşmuş yd s24u al diyor...

1200 dolar 256gb versiyonu. 40 küsür bin ediyor. 31 bin de kayıt ücreti 70bine patlıyor. halbuki türkiyeden alsa 58bin.

Çok haklısınız baya ataştırıyorum ben herkes ni kafadan konuşuyor imel olarak ama telefon güzel gerçekten işte lmei sıkıntısı var ucuz olsa idi harbi değerdi.
Şansıma sim 2 de olursa en azından bi 8ay kullanabilirim.

aKuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Çok haklısınız baya ataştırıyorum ben herkes ni kafadan konuşuyor imel olarak ama telefon güzel gerçekten işte lmei sıkıntısı var ucuz olsa idi harbi değerdi.
Şansıma sim 2 de olursa en azından bi 8ay kullanabilirim.
çabuk satmaya çalış derim, milletin piyasadan haberi yok birini bulursun illa =)
30 35e satsan 45 bine yurt içi 2.el bi s24u alırsın. keşke baştan 40bin yd telefona vermeyip 58bine trden alsaydın.