Yardım S23 Ultra Sıcaklık

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
201
Merhabalar telefonum da bir anda sıcaklık hissettim ve merak edip programdan baktım. Bu değerler oyun oynarken aldığım sonuçlar değil durduk yere böyle yükseldi. Değerler normal mi?
Screenshot_20240928_224403_Samsung Members.jpg

1000021918.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

1000022278.jpg

Son düzenleme:

ByPranga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Havalar sıcak ve kılıfla beraber kullandığınız için ekstra olur. Normal yani tereddüt etmeyin.

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,401
@EMRE YONAT
Sizce sıcaklık normal mi usta?
Dostum yapmış olduğun yorumlara göre yorumlayacağım, kılıfla kullanıldığında biraz daha ısı olayı oluyor.
Ben kılıfla kullanmadım ama oyun sosyal medyada çok aktif takıldığım sıralarda benzer sonuçlar aldığımı söyleyebilirim. Cihazlarda ısınma olayı olur elbette kullanıma ve kullanılan özellikler de ısı olarak geri dönüyor. Siz cihazınızda daha çok kusur arıyormuşsunuz gibi geldi. İçinize sinmediyse eğer satın. cihazınızda 55 derece üzerini gördüyseniz fazla yük bindirmiş olmanız gerek.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
201
Dostum yapmış olduğun yorumlara göre yorumlayacağım, kılıfla kullanıldığında biraz daha ısı olayı oluyor.
Ben kılıfla kullanmadım ama oyun sosyal medyada çok aktif takıldığım sıralarda benzer sonuçlar aldığımı söyleyebilirim. Cihazlarda ısınma olayı olur elbette kullanıma ve kullanılan özellikler de ısı olarak geri dönüyor. Siz cihazınızda daha çok kusur arıyormuşsunuz gibi geldi. İçinize sinmediyse eğer satın. cihazınızda 55 derece üzerini gördüyseniz fazla yük bindirmiş olmanız gerek.
Cihaz içime sindi ama ilk geldiği sıralar pil optimize olmadığı için hemen tükeniyordu 1 günü çıkarmıyordu ve ben kime sorsam hep kötü yorumlarda bulundular. Telefon replika olabilir, içi açılmış bataryası değişmiş olabilir, kullanılmış cihaz olabilir gibi yorumlar geldi bunlar beni korkuttu. Cihaz TR garantili olsa bunlar umrumda olmaz ama yurt dışı olduğu için haklı olabilirler diye düşündüm. Biraz da ben fazla takıntı haline getirdim gibi görünüyor. 🤦🏻🙂

irsuya

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,231
SoC için 40-50 dereceler çok serin. Boşta 70-80 derecelerden sonra sıcak denilebilir bu havalarda, kasa sıcaklığı ile SoC sıcaklığını karıştırmamak lazım.