s23 ultra şarj kısıtlanması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mcelik3
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mcelik3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar geçen s23 ultra cihazımın yavaş ettiğini söylemiştim bugün bunu kanıtlamış oldum cihaz ilk sarjda 35-36w sarj olurken bir anda 10-12w lara kendini cekiyor buyrun izleyin inşAllah kalite bozulmaz
sarj aletim spigen 45w pps 2.0 destekli

Eklediğim video adresi

Son düzenleme:

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,585
Telefonunda bir sorun yok. Batarya ömrünün uzun olması ve cihazın şarj sırasında ısınmasını engellemek için telefondaki şarj kontrolcüleri şarj akımını biraz azaltıyor. Bu gayet normal bir durum.

mcelik3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonunda bir sorun yok. Batarya ömrünün uzun olması ve cihazın şarj sırasında ısınmasını engellemek için telefondaki şarj kontrolcüleri şarj akımını biraz azaltıyor. Bu gayet normal bir durum.
iyide hocam taktiğım gibi 45w'a yakin w alıp birden düşmemesi normal mi 35 derecede telefon gayet serin iken 2 adaptörle denedim sonuç yine aynı 45w destekleyen bir telefon neden 12w sarj olsun ki çok extrem sıcaklik olur sarj 70-80 üzeri olur bunlar normal zaten

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,585
İlk taktığında maksimum akımı çekiyor, hemen ardından pil için olması gereken optimum akımdan devam ediyor. Süper hızlı şarj ibaresi görünüyorsa sorun yoktur.