Öneri S23 Ultra mı, S24 Plus mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yemzy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yemzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Genellikle gün içerisinde oyun oynuyorum ve sosyal medya kullanıyorum.Kameram iyi olsun isterim.Samsung Galaxy A02sden geçiceğim.Pili hemen bitmesin ve çok fazla ısınamasını isterim.En az 5 yıl kullanmak istiyorum.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,246
Genellikle gün içerisinde oyun oynuyorum ve sosyal medya kullanıyorum.Kameram iyi olsun isterim.Samsung Galaxy A02sden geçiceğim.Pili hemen bitmesin ve çok fazla ısınamasını isterim.En az 5 yıl kullanmak istiyorum.
Samsung Galaxy S23 Ultra modelini tercih edebilirsiniz hocam. S24 serilerini öneremiyorum başıma bir talihsizlik geldiği için. Ama S23 Ultra modelinde bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

yemzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy S23 Ultra modelini tercih edebilirsiniz hocam. S24 serilerini öneremiyorum başıma bir talihsizlik geldiği için. Ama S23 Ultra modelinde bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
nasıl bir talihsizlik geldi?

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
116
S23 Ultra al geç, gerisini pas geç.

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,104
Exynos 2400 verimlilik ve stabilite konusunda Gen 2'den az farkla geride olsa da Gen 3 rakibi bir işlemci kullanmayı tercih ederim. Onun dışında da kamera dışında fark yok, 5 bin daha çıkmaya gerek yok.

irsuya

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
Öncelikle S24+ tertemiz, sorunsuz bir model. Hiçbir talihsizlik açmaz başınıza fakat S23 Ultra varken yüzüne bakılmaz. S23 Ultra çok daha premium panel ağzına, daha premium tasarıma, daha iyi panele, çok daha iyi kameraya sahip. S24'ün ise %40 küsür daha güçlü CPU'su, %10 civarı daha güçlü GPU'su var, başka da avantajı yok.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,246
nasıl bir talihsizlik geldi?
Samsung Galaxy S24 Ultra modelini aldım sıfır. Belli bir zaman sonra kumlama sorunu olduğunu fark ettim.
Aldığım yere götürüp çektiğim videoları gösterdim ve iade ettim. Paramı da geri aldım. Arkadaşlar ne kadar ilk bant olduğu ve böyle bir sorun yaşanabilir diyorlar. O kadar para ödüyoruz sonuçta insanın alası güvenesi gelmiyor daha sonra. Sercan abiye de aldık cumartesi günü ondaki S24 Ultra modelinde de kumlama sorunu var. Bugün iade edecekti. Ona da iade ettikten sonra 15 Pro Max alacağız. Tabi ki bir aksilik çıkmazsa.

yemzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy S24 Ultra modelini aldım sıfır. Belli bir zaman sonra kumlama sorunu olduğunu fark ettim.
Aldığım yere götürüp çektiğim videoları gösterdim ve iade ettim. Paramı da geri aldım. Arkadaşlar ne kadar ilk bant olduğu ve böyle bir sorun yaşanabilir diyorlar. O kadar para ödüyoruz sonuçta insanın alası güvenesi gelmiyor daha sonra. Sercan abiye de aldık cumartesi günü ondaki S24 Ultra modelinde de kumlama sorunu var. Bugün iade edecekti. Ona da iade ettikten sonra 15 Pro Max alacağız. Tabi ki bir aksilik çıkmazsa.
başka telefonlara bakınca önerilenlerde honor magic 6 pro ve xiaomi 14 var benim içimden s23 ultra almak geliyor ama bu telefonlarda çok öneriliyor sence?

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,246
başka telefonlara bakınca önerilenlerde honor magic 6 pro ve xiaomi 14 var benim içimden s23 ultra almak geliyor ama bu telefonlarda çok öneriliyor sence?
Hocam S23 Ultra modelini almanızı öneririm. Magic 6 Pro da güzel ama, S23 Ultra pişman etmez.
Ben S23 Ultra almayı düşünüyorum bu aralar. İPhone 14 var bende şuan ama deneyimlemek istiyorum.