S20 Plus Ve Mi 10T Pro Kullanan Arkadaşlar Var Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Alpaslan Çevikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Konun başlığında belirttiğim üzere bu telefonları kullanan kişiler yoğun kullanımda bir şarj ile kaç saat kullanabiliyorsunuz telefonu veya başka bir deyiş ile ne kadar saat ekran süresi alıyorsunuz ?

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Teşekkürler pas güzeldi yardımlaşmayi severim normal kullanımda 60 hz ekran tazeleme ile kullanırsan fhd veya 2k çözünürlükte kullanma imkanın var... 12 saati devirir. Benim elimden düşmez genelde .
120 hz fhd de kullanırsan 9 saat gibi
Ekran suresi de 5-6 saat ortalama

Alpaslan Çevikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Teşekkürler pas güzeldi yardımlaşmayi severim normal kullanımda 60 hz ekran tazeleme ile kullanırsan fhd veya 2k çözünürlükte kullanma imkanın var... 12 saati devirir. Benim elimden düşmez genelde .
120 hz fhd de kullanırsan 9 saat gibi
Ekran suresi de 5-6 saat ortalama
Dediğinizi daha net anlamak için QHD+ çözünürlük 2K'mı oluyor ?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Arkadaşlar, arkadaşımızın amacı iki farkı modelin kullanıcı yorumlarını almak. Konu içerisinde karşılaştırma ve modelleri savunan / savunacak arkadaşların tartışmaya girmemesi adına ve arkadaşımızın isteği doğrultusunda mesajlar yazmanız adına ufak bir açıklama yapıyorum. Sizler de bu doğrultuda mesajlarınızı yazarsanız seviniriz.

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Arkadaşlar, arkadaşımızın amacı iki farkı modelin kullanıcı yorumlarını almak. Konu içerisinde karşılaştırma ve modelleri savunan / savunacak arkadaşların tartışmaya girmemesi adına ve arkadaşımızın isteği doğrultusunda mesajlar yazmanız adına ufak bir açıklama yapıyorum. Sizler de bu doğrultuda mesajlarınızı yazarsanız seviniriz.
Aynen müdür haklısın xiaomi hiç kullanmadım işin gerçeği korkudan forumlarda çok aşırı kamera ve yazılım şikayetleri okudum . Samsung s20 plus bendeki... Samsung ile ilgili sorulara cevap verebilirim 10 yıldır kullanıyorum

Alpaslan Çevikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Aynen müdür haklısın xiaomi hiç kullanmadım işin gerçeği korkudan forumlarda çok aşırı kamera ve yazılım şikayetleri okudum . Samsung s20 plus bendeki... Samsung ile ilgili sorulara cevap verebilirim 10 yıldır kullanıyorum
Exynos 990 işlemciden dolayı bugüne kadar ısınma veya performans sıkıntısı yaşadınız mı ?

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
Mi10t kullanıyorum. 144hz de 8 - 9 saat ekran süresi veriyor oyun oynamazsam. 2 saat pubg oyunu ile de 6 saat kadar ekran süresi veriyor. 144hz den aşağısı kasıyormuş hissiyatı verdiği için 144 den aşağı düşürmüyorum.