S20, Iphone 11 pro, Note 10

Bu konuyu okuyanlar

Zeynep01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar, yeni telefon almak istiyorum çok kararsızım. Şu an ıphone 6s plus kullanıyorum, kamera benim için önemli S20, Iphone 11 pro ve Note 10 plus arasında kaldım hangisini önerirsiniz? Bir şey daha eklemek istiyorum şu an ki cihazım plus olduğu için s20 nin plus olanına mı bakmam gerekiyor arasında çok büyük fark var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İphone 11 Pro öneririm. Özellikle video performansı başta olmak üzere kamera konusunda rakiplerinin çok önünde. Önceki serilerde büyük bir sorun olan bataryayı da çözdü gibiler.

Ayrıca cihaz ileride satmak isterseniz değeri çok kaybetmeden iyi bir fiyata satılabilir.

Zeynep01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Aslında aklımda s20 var kamera olarak çok önerdiler. Iphonen kamerası daha mı iyi diyorsunuz

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
iphone 11 pro video ve kamera performansında sizi hiç üzmeyecektir. Kamerada iphone 11 serisinin üstüne yok ayrıca işlemci stabilitesi ve performansı çok iyi. Bataryası da gelişmiş sizi üzmez tavsiye ederim.

Zeynep01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İphone 11 Pro öneririm. Özellikle video performansı başta olmak üzere kamera konusunda rakiplerinin çok önünde. Önceki serilerde büyük bir sorun olan bataryayı da çözdü gibiler.

Ayrıca cihaz ileride satmak isterseniz değeri çok kaybetmeden iyi bir fiyata satılabilir.
iphone 11 pro video ve kamera performansında sizi hiç üzmeyecektir. Kamerada iphone 11 serisinin üstüne yok ayrıca işlemci stabilitesi ve performansı çok iyi. Bataryası da gelişmiş sizi üzmez tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
İlk olarak S20 sizin telefonunuzdan çok daha büyüktür. Fakat bahsettiğiniz cihazlar arasında ciddi fiyat farkları var. Listede S20 yerine Plus ya da Ultra olmalıydı. Ayrıca Pro'nun dengi Plus modelidir.
Kendi tercihime gelirsek S20 serisinden bir cihazı tercih ederim. Şahsen kamera anlamında ben daha başarılı buluyorum. Ayrıca Android tarafında video konusunda en başarılı firma Samsung. Apple'ın video kalitesi 11 serisiyle arşa çıksa da Samsung'un da kalır yanı yok. Diğer alanlarda zaten berabere diyebiliriz. Ama burda işletim sistemi de çok önemli Android'e alışabilecek misiniz mesela.

Zeynep01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İlk olarak S20 sizin telefonunuzdan çok daha büyüktür. Fakat bahsettiğiniz cihazlar arasında ciddi fiyat farkları var. Listede S20 yerine Plus ya da Ultra olmalıydı. Ayrıca Pro'nun dengi Plus modelidir.
Kendi tercihime gelirsek S20 serisinden bir cihazı tercih ederim. Şahsen kamera anlamında ben daha başarılı buluyorum. Ayrıca Android tarafında video konusunda en başarılı firma Samsung. Apple'ın video kalitesi 11 serisiyle arşa çıksa da Samsung'un da kalır yanı yok. Diğer alanlarda zaten berabere diyebiliriz. Ama burda işletim sistemi de çok önemli Android'e alışabilecek misiniz mesela.
Teşekkür ederim ??

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Teşekkür ederim ??
Rica ederim. Son olarak şunu söyleyeyim alıp satma olacaksa ilerki yıllarda Samsung değer kaybeder. Ama uzun yıllar kullanacaksınız bunun pek debir önemi olmaz.
Zaten 4-5 yıl sonra telefonlar önemini yitiriyor.

Zeynep01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
O zmn dediğiniz gibi s20 plus bakmama gerek yok çünkü şu an kullandığım ekran boyutu benim için yeterli s20, ıphone 6s plusla eşit durumda gibi.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhaba arkadaşlar, yeni telefon almak istiyorum çok kararsızım. Şu an ıphone 6s plus kullanıyorum, kamera benim için önemli S20, Iphone 11 pro ve Note 10 plus arasında kaldım hangisini önerirsiniz? Bir şey daha eklemek istiyorum şu an ki cihazım plus olduğu için s20 nin plus olanına mı bakmam gerekiyor arasında çok büyük fark var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler
iPhone 11 Pro öneririm. iPhone 11 Pro nun boyutu çok güzel ve diğer iki cihaza göre daha uzun ömürlü olur.

Zeynep01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Ata_

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Aslında aklımda s20 var kamera olarak çok önerdiler. Iphonen kamerası daha mı iyi diyorsunuz
Kim önerdiyse kamera fotoğraf, video işlerinden anlamıyordur. Bu konuda cahil olanlar ancak mb daha önemli der. Yok iPhone'da 12mp bende 108mp, Apple çöp vb söylenimlere inanma dediğim gibi anlamıyorlar ne yapacaksın. Burada önemli olan yapay zeka dostum yeni çıkan SE2020'nin kamerası şuan Xr'dan daha iyi. Halbuki mp, tek kamera, marka.. hepsi apaynı. İşte işe yapay zeka giriyor. Xr 3 tane portre özelliğivar iken arka kamerada, SE'nin 5 tane özelliği var stüdyo ışığı, highkey falan yani.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
6S Plus kullanıyormuşsun, bence hiç Android'e geçme, 11 Pro ile devam et

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
S20 al keyfine bak.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
iPhone 11 Pro

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Kamera da S20 İphone 11 Pro dan daha iyi.İphone 11 Pro video da S20 den daha iyi.Ben İkisi arasında 120 Hz ekran hızı,8k video, mükemmel ekran kalitesinden dolayı S20 yi tercih ederim.