S10 Plus Hala Alınır Mı ?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Oppo Reno 3 Pro ve Poco F2 Pro varken alınmaz.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
S10 plus hala alınırmı ?
Alınmaz.Cihaz 1,5 yaşında ve sorunlu exynos işlemciye sahip.S10 plus yerine S10 lite yada P30 almanı tavsiye ederim.İllaki S10 plus almak istiyorsan Teknomehmet, Doğubank gibi yerlerden yurtdışı Snapdragon 855 li olanı al kafan rahat kullan.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Eğer sizin isteklerinizi karşılayan bir telefon ise alınır o model

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Exynosçular çoğalmadan ben bi ufak fikrimi belirteyim. Ben cihazın bir ufak modelini (S10) kullanıyorum. Cihazın işlemcisiyle alaklı herhangi bir problem mevcut değil. Sadece Snapdragonlu versiyonundan eksisi pil performansı.
Alalı 1.5 yıl oldu ve şu an yepyeni bir cihaz gibi akıyor diyebilirim. Kesinlike tavsiye ederim.

Celal çakır

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Pil konusunda düşünceniz neler ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 gün ü çıkarsın yeter bana

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299

Günü çıkarır çıkarmasına ama beklemede gereğinden fazla pil tüketiyor.Bide hattın Turkcell ise 3 kere düşün derim.S10 ve Note 10 ailesinde Turkcell hatlı kullanıp Turkcell-exynos uyumsuzluğundan dolayı şebeke sorunu yaşayıp mağdur olan çok insan var.Bu durum Vodafone ile T.telekom da çok nadir yaşandı.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Alınmaz.Cihaz 1,5 yaşında ve sorunlu exynos işlemciye sahip.S10 plus yerine S10 lite yada P30 almanı tavsiye ederim.İllaki S10 plus almak istiyorsan Teknomehmet, Doğubank gibi yerlerden yurtdışı Snapdragon 855 li olanı al kafan rahat kullan.

Siz kullanıyor musunuz exynos işlemci? S10+ 2019 Nisan ayından beri kullanıyorum, işletim sistemin bir sorununu görmedim. Merak ettim sorunlu dediniz?

S10+ şuan 6.000TL bandında ben bir senedir kullanıyorum, değişim kampanyası kapsamında 5.700 tl gelmişti ve uzun süre kullanacağım için tercih etmiştim. 6 sene hedef vermiştim ki 6 sene sorunsuz kullanacağımı düşündüğüm için aldım. Demek ki anılabilir. Selamlar.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Siz kullanıyor musunuz exynos işlemci? S10+ 2019 Nisan ayından beri kullanıyorum, işletim sistemin bir sorununu görmedim. Merak ettim sorunlu dediniz?

S10+ şuan 6.000TL bandında ben bir senedir kullanıyorum, değişim kampanyası kapsamında 5.700 tl gelmişti ve uzun süre kullanacağım için tercih etmiştim. 6 sene hedef vermiştim ki 6 sene sorunsuz kullanacağımı düşündüğüm için aldım. Demek ki anılabilir. Selamlar.
Donanım haber Forum S10 kullananların yorumlarını okuyorum.S10 kullanıp bataryadan şikayetçi olan var,Son güncellemeden sonra cihazın ısındığını söyleyip ekran süresinin 4 saate düştüğünü söyleyen var,Pugb yı akıcı oynayamıyorum diyen var,Turkcell hattı kullanıpta şebekeden şikayet eden var. Bu forumda defalarca S10,S10 plus önerdim.S10 çıkalı 1,5 yıl oldu,1,5 yılda bir sürü güncelleme almasına rağmen hala ciddi şikayetler okuyorum.Samsung kullananlar"Exynos işlemci istemiyoruz" diye bir kampanya başlattı.Bu kadar insan yanılıyor olamaz.Birde sen S10 u 6 yıl sorunsuz kullanamazsın.Kendini kandırma derim.İyi forumlar.

Son düzenleme:

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Donanım haber Forum S10 kullananların yorumlarını okuyorum.S10 kullanıp bataryadan şikayetçi olan var,Son güncellemeden sonra cihazın ısındığını söyleyip ekran süresinin 4 saate düştüğünü söyleyen var,Pugb yı akıcı oynayamıyorum diyen var,Turkcell hattı kullanıpta şebekeden şikayet eden var. Bu forumda defalarca S10,S10 plus önerdim.S10 çıkalı 1,5 yıl oldu,1,5 yılda bir sürü güncelleme almasına rağmen hala ciddi şikayetler okuyorum.Samsung kullananlar"Exynos işlemci istemiyoruz" diye bir kampanya başlattı.Bu kadar insan yanılıyor olamaz.Birde sen S10 u 6 yıl sorunsuz kullanamazsın.Kendini kandırma derim.İyi forumlar.

Memnun olanda var :) o şikayeti olan hızlı tüketicilerdir. Örneğin ben teknolojiyi çok sever ve güncel takip ederim ancak her sene telefon değiştirmem. Bundan önceki telefonum iphone 6 beş sene kullandım. İnsanlar iphone şöyle iyi böyle iyi diyorlardı ancak onlarda çok abartıyorlardı mesela... Demem şu ki reklamlar çok subliminal mesaj içeriyor, insanlar kendi düşüncelerini değil, reklam veya inceleme yapan kişilerin lafları ile konuşuyor.

Kendi adıma s10+ fotoğraf merakı olan birisi olmamdan dolayı aldığım bir telefon, diğer tüm üst düzey yeteneklerinin eminim bir çoğunu test etmek gibi bir düşüncem bile olmadı. Sık kullanılan 10 uygulama dışında hangimiz telefonlarımızı zorluyor?

Daha iyi anlayabilmen için; i30 arabam var, hız ibresi 240 km gösteriyor ama ben sadece 140 km kadar çıkmışımdır ki ona anlıktır, uzun yolda 100 - 130 km arasında seyir ederim.

Yani ibresi 130 km gösterse de benim için yeterli...

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Exynosçular çoğalmadan ben bi ufak fikrimi belirteyim. Ben cihazın bir ufak modelini (S10) kullanıyorum. Cihazın işlemcisiyle alaklı herhangi bir problem mevcut değil. Sadece Snapdragonlu versiyonundan eksisi pil performansı.
Alalı 1.5 yıl oldu ve şu an yepyeni bir cihaz gibi akıyor diyebilirim. Kesinlike tavsiye ederim.
Aynen.Exynos 9820 yi Exynos 990 gibi sorunlu olduğunu düşünen arkadaşlar var. Aslında S10 veya Note 10 serisindeki exynosda sorun yok.

S10 plus hala alınırmı ?
Alınır.

Normal S10 bile 1 günü rahatlıkla çıkarıyor ve 5-7 saat ekran süresi veriyor.

Oppo Reno 3 Pro kesinlikle alınmaz. S10 Plus, Reno 3 Pro dan hertürlü daha iyi bir cihaz.

Son düzenleme:

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Arkadaşlar bir süredir bende s10+'ı takip ediyorum forumlarda olsun fiyat takibi olsun. 2020Eylül ayındayız. Kullanan arkadaşlar özelden ya da burdan bana deneyimlerini paylaşabilirmi? 5.399TL fiyatıyla gayet makul bir cihaz olarak görünüyor ama. Bilemedim. Galaxy S10+ hala alınır mı?

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Al pişman olmazsın heralde ben aldım elime ulaşmasını bekliyorum

Ve s10 plus ın antutu puanları çok düşük değil poco f2 pro da alabilirsin ama amiral gemisi bir telefon dan daha iyi bir kalitede olacağını sanmıyorum

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Al pişman olmazsın heralde ben aldım elime ulaşmasını bekliyorum

Ve s10 plus ın antutu puanları çok düşük değil poco f2 pro da alabilirsin ama amiral gemisi bir telefon dan daha iyi bir kalitede olacağını sanmıyorum
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın :)

• Beğen
Reactions: STB

yalcin3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
dostum o söylediğin telefonlar s10 plusun yanından bile geçemez S10+ hala güncel ve premium bir cihaz

S10 plus hala alınırmı ?
Geç yazdım ama alınır şuan bile alınır bende alıcam bitane çok iyi bir cihaz kesinlikle kamera konunda da oyun konusunda da normal performansta da çok hıxlı ve hala güncel premium bir cihaz

Bu bütçede başka seçeneğiniz yok o zaman. Bütçenizi arttırıp S20'ye bakabilirsiniz.
dostum demekki sen s10 düşmanısın çünkü o bütçeye en iyi o telefon gelir

dostum akıcı pubg hiçbir cihaz oynatamaz demekki pubg oynatmıyor diyenler ultrada zorluyor senin üstüne 1 dolak koyarsam taşırsın ama 2 dolap koyarsam çökersin bunuda öyle düşün

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
@yalcin3535, Samsung Galaxy S10 Plus'ın genel olarak çok başarılı bir cihaz olduğunu düşünüyorum.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
dostum o söylediğin telefonlar s10 plusun yanından bile geçemez S10+ hala güncel ve premium bir cihaz

Geç yazdım ama alınır şuan bile alınır bende alıcam bitane çok iyi bir cihaz kesinlikle kamera konunda da oyun konusunda da normal performansta da çok hıxlı ve hala güncel premium bir cihaz

dostum demekki sen s10 düşmanısın çünkü o bütçeye en iyi o telefon gelir

dostum akıcı pubg hiçbir cihaz oynatamaz demekki pubg oynatmıyor diyenler ultrada zorluyor senin üstüne 1 dolak koyarsam taşırsın ama 2 dolap koyarsam çökersin bunuda öyle düşün
S10 plus 2 yaşında ve güncellemelerle özellikle batarya tarafında baya güç kaybetti.Bugün S10 plus yerine S20 yada S20 plus alıp android 11 sürümüne güncelleyip bu cihazlardan birini kullanmak bence daha mantıklı.S20 ailesi android 11 sürümünde çok iyi bir deneyim sunuyor.

yalcin3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
S10 plus 2 yaşında ve güncellemelerle özellikle batarya tarafında baya güç kaybetti.Bugün S10 plus yerine S20 yada S20 plus alıp android 11 sürümüne güncelleyip bu cihazlardan birini kullanmak bence daha mantıklı.S20 ailesi android 11 sürümünde çok iyi bir deneyim sunuyor.
Fiyatıda çok iyi bi deneyim sunuyor

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Bu fiyat pahalılığını düşünecek olursak alınır tabi ki.
S20 alsan ne olacak adamlar üstüne bir sene geçmeden yeni modelini çıkarıyor.
Şahsen 2018 yılına kadar iki senede bir telefon değiştiren biri olarak 2018 yılında samsung S9+ satın aldım ve değiştirmeyi asla düşünmüyorum.
İnceliyorum telefonu S21'i arkası plastik kapak gibi zaten günü birlik kullanımda çok ahım şahım değişikliği yok.
Anca S22, S23 çıkarsa değiştiririm.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Bu fiyat pahalılığını düşünecek olursak alınır tabi ki.
S20 alsan ne olacak adamlar üstüne bir sene geçmeden yeni modelini çıkarıyor.
Şahsen 2018 yılına kadar iki senede bir telefon değiştiren biri olarak 2018 yılında samsung S9+ satın aldım ve değiştirmeyi asla düşünmüyorum.
İnceliyorum telefonu S21'i arkası plastik kapak gibi zaten günü birlik kullanımda çok ahım şahım değişikliği yok.
Anca S22, S23 çıkarsa değiştiririm.
S20 alsa 120hz gibi önemli bir teknoloji ile yüzleşip 60hz cihazların kastığını düşünecek.S20 alsa daha iyi selfie çekebilen ön kameraya sahip olucak.S20 alsa 4k 60 fps videoyu stabil çekebilen bir cihaza sahip olucak.Şu konuda sana katılıyorum.Teknolojinin sonu yok.Alıyorsun yenisi çıkıyor ama herşeye rağmen S20 son dönemlerde 6000 TL bütçede bataryadan çok beklentisi olmayan biri için en iyi tercih olduğunu düşünüyorum.