S10 plus Android 10 guncellemesini aldı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
45
Ilk android ve ilk güncelleme deneyimim yazım uzun olacak o yüzden iki başlıkta anlatacam ilk kendi yaşadıklarım son olarak ilk izlenimlerim.
Biliyorsunuz uzun yıllar ios kullandım 6s Sarj sorunundan sonra s10 plus modeline geçtim ıphone 11 arasında kaldım ama bazi sebebler den almadım 128 gb versiyonu yoktu cihazım çok can sıkıyordu gelmesini beklemedim. S10 plus aldım çok memnun dum ama bazi eksikleri isim geregi can sıkıyordu. Iki eksiği ilk olarak ekran video kaydetme özelliği yoktu 3. Parti uygulana yüklemekte istemedim güvenip ama çok zorluğunu gördüm hatta bu yüzden s10 plus telefonumu satmaya karar vermiştim. Bazı arkadaşlar android 10 bekle demişti.
Android 10 nasıl
Şuan için aşırı büyük fark görmedim ama ekran videosu kaydetme ve ekrani ileri geri alma ve ana menüye dönme özelliği hepsine bedel ama sonradan geçermi bilmiyirun sanki eski android sürümüne göre çok hafif klavye gecikmesi var gibi bu yazıyı yazarken bile hissediyorum bunu. O kadar büyük takılma degil tabi belki ilerleyen zamanda güncelleme alır. Ios dan android sistemine geçen eğer android 10 ile başlarsa hiç zorluk yaşayacağını sanmıyorum adeta ios kullanıcılarını android için geçin diye davetiye olmuş bence.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Android e geçin diye davetiye olmuş diyorsun ama şu son dakika gelişmeleri kafasında acaba android e geçsem mi düşüncesi olan ios kullanıcılarını tamamen geri vazgeçirmiş durumda ?

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
12 Aralık’tan itibaren Türkiye de satışa sunulan tüm android cihazlarda Google uygulamalarının çalışmayacağı söyleniyor.

Reaksiyon puanı
45
12 Aralık’tan itibaren Türkiye de satışa sunulan tüm android cihazlarda Google uygulamalarının çalışmayacağı söyleniyor.
Onu şimdi gördüm içime korku düştü resmen o kadar para vermişim ne yapacam dedim ama google servisi çalışmazsa ios dada çalışmaz bilmiyorum bence teknolojik bir savaş bu resmen çinde oldugu gibi

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Onu şimdi gördüm içime korku düştü resmen o kadar para vermişim ne yapacam dedim ama google servisi çalışmazsa ios dada çalışmaz bilmiyorum bence teknolojik bir savaş bu resmen çinde oldugu gibi
Sadece android cihazları ilgilendirdiği söyleniyor. iOS da çalışmayacağına dair herhangi bir söylenti yok.

Reaksiyon puanı
45
Sadece android cihazları ilgilendirdiği söyleniyor. iOS da çalışmayacağına dair herhangi bir söylenti yok.
Hayırlı sı olsun ama cok kişinin canını sıkar bu durum bakalım ne olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama magza konusunda yani appstoreyi yasaklasa bile zaten samsungun kenddi magzasi var uygulamalari taşırsa bir şekilde sorun olacağını sanmıyorum sadece youtube üzer onu da para getiriyor google o topa girmez

Son düzenleme: