S10 e mi ? Mate 20 pro mu?

bonusman

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Hayır kamera için almıyorum oyun için de günlük performans çıkarması için alicam parmak izi okuyucusu hoşuma gıtmıyor
S10e oneririm ama 5200 verebiliyorsaniz da s10 oneririm s10e bence kamerasi kotu degil o videoda sadece teknik servisi kotuluyorlar

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Sizce pil olarak cok farkedermi ayrıca parmak izi okuyucusu yan tarafında düşüncenizi alabilirmiyim ne kadar sağlıklı olur

Cumartesi mate 20 pro veya s10e almaya gidicem ama fazla bisey farkettırmıyecekse daha ucuz olacağından s10 e almaya sıcak bakıyorum
S10 nun pil performansı daha iyi. Fark eder bence. Parmak izi okuyucusunun yanda olmasına alışırsınız bence.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Youtub a s10e sıkıntısı görkem göknil yazarsanız görüceksiniz kamerasında bozulma oluyor hep kanalı yayınlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

S10 da 6000 tl ama

Bence s10 için bütçeyi arttırmaya değer mate 20pro s10 serisinden kalite olarak geride ötrkide pilden sakat ben olsam az arttırıp s10 alırdım yada s9+ huawei'ye ısınamadım pek yazılımından dolayı.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Arasında cok fazla fiyat farki var s10 e 4600 cıvarı mate 20 pro 5.500 tl

Hangisini almalıyım mate 20 puroyu almazsam s10 e beni üzerimi sizce??
Telefonun boyu,tasarımı vb sana bağlı. Almadan önce telefonları eline al derim.

Genel olarak s10e daha iyi bir seçim olur. Mate 20 pro’ya kıyasla s10e (batarya hariç) seni üzmez ama belli önceliklerin varsa bunları söylemen senin için daha iyi olur.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Valla ben uzunca bir süre P20 kovaladım. Lakin bakıyorum S10E ile aynı fiyattalar. Niye eski bir telefona, yeni telefon parası vereyim ki ?
Ben bu saatten sonra en azından Huawei imajını düzeltmeden kolay kolay seçimimi bu yönde kullanmam. Yarın nakit lazım olsa vs satamazsın bu cihazı kolay kolay. Ben almam abi ne bileyim.

S10E'nin kamerasında neyi var @VECTORRR ? Bence tek sıkıntısı ekrana gömülü kamera tek olması. Çift gömülü olan S10 düzde var oda gavurun icadı çok pahalı yahu. Tabi kullanmadım bilmiyorum.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,853
Valla ben uzunca bir süre P20 kovaladım. Lakin bakıyorum S10E ile aynı fiyattalar. Niye eski bir telefona, yeni telefon parası vereyim ki ?
Ben bu saatten sonra en azından Huawei imajını düzeltmeden kolay kolay seçimimi bu yönde kullanmam. Yarın nakit lazım olsa vs satamazsın bu cihazı kolay kolay. Ben almam abi ne bileyim.

S10E'nin kamerasında neyi var @VECTORRR ? Bence tek sıkıntısı ekrana gömülü kamera tek olması. Çift gömülü olan S10 düzde var oda gavurun icadı çok pahalı yahu. Tabi kullanmadım bilmiyorum.
İnternetteki S10+vs mate20pro testlerinde...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Videolu testte önüne perde inmiş gibi...

Son mesajlar