S10+ Alınabilirmi?

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
8000 TL Param Olucak Ve S20 Alıcam Samsung Cihazlarini Severim Ama O Paraya İphone XS Bile Alsam Daha Kaliteli Gelir.

Seductive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Üst segment de olsa telefondan beklentiler bellidir aşağı yukarı, ben kendi açımdan bi telefona 5bin üstü vermeyi doğru bulmuyorum çok üstün kamera performansı da sunsa sonuçta telefon kamerası, kaldi ki s10plusla aralarında bariz fark göremedim ben maalesef. S10plusa bile 5.4k verirken defalarca düşünüp almaya karar verdim. Bir daha bu kadar para verir miyim bilmiyorum açıkçası

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Üst segment de olsa telefondan beklentiler bellidir aşağı yukarı, ben kendi açımdan bi telefona 5bin üstü vermeyi doğru bulmuyorum çok üstün kamera performansı da sunsa sonuçta telefon kamerası, kaldi ki s10plusla aralarında bariz fark göremedim ben maalesef. S10plusa bile 5.4k verirken defalarca düşünüp almaya karar verdim. Bir daha bu kadar para verir miyim bilmiyorum açıkçası
m51 a71' e 4000 tl verip 1 yıl sonra kasmasını çekmektense 5400 verip s10 plus almak kat ve kat her açıdan daha mantıklı.

Seductive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
m51 a71' e 4000 tl verip 1 yıl sonra kasmasını çekmektense 5400 verip s10 plus almak kat ve kat her açıdan daha mantıklı.
Aylarca araştırdım m ve a serisini, donma kasma yaşamayan kişi sayısı cok az. M ve a serilerinin hemen hepsini gerek magazada gerek cevremdeki kullanan insanlardan deneme fırsatı buldum. Hepsinde kamera performansi çok düşük.Ederinden kat fazla para verip leş gibi kamera performansı almak istemedim.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Aylarca araştırdım m ve a serisini, donma kasma yaşamayan kişi sayısı cok az. M ve a serilerinin hemen hepsini gerek magazada gerek cevremdeki kullanan insanlardan deneme fırsatı buldum. Hepsinde kamera performansi çok düşük.Ederinden kat fazla para verip leş gibi kamera performansı almak istemedim.
Onlar Orta Segment Telefonlar Ve Donanımları Yetersiz Telefon Konusunda İnsanlardaki En Büyük Hata Ki Bunu Yakınlarımda Bile Görüyorum Orta Segment İle Amiral Gemisi Cihazlari Aynı Kefeye Koyuyorsunuz Exynos 7870 İle Exynos 9820 Aynı Performansı Vermez Snapdragon 730 İle Snapdragon 865 Aynı Performansı Vermez A10 Fusion İle A13 Bionic Aynı Performansı Veremez İşlemciler Ve Güçlendiriciler Eğer Bir Cihazın Ne Kadar İşlemcisi Güçlüyse O Kadar Yaşar Bu Orta Segment Telefonlar Akıllı Cihazlara Fazla Para Ödemek İstemeyenler İçin Tasarlandılar Aslında Ama Sundukları Şey Çok Az Ha Benim Fikrimi Sorucak Olursanız Ben Her Zaman Amiral Gemisi Taraftarıyım En Azından Aldigimiz Telefonun İşlemcisi Güçlü Oluyor En Az 4-5 Sene Telefon Değişme İhtiyacımız Kalmıyor Ve İlk 2 Sene En İyi Performansıda Bu Cihazlar Veriyor Orası Gerçek O Yüzden Orta Segmente Fazla İnanmayin Paraniz Varsada Almayın Sadece Göz Boyuyorlar.

Seductive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Onlar Orta Segment Telefonlar Ve Donanımları Yetersiz Telefon Konusunda İnsanlardaki En Büyük Hata Ki Bunu Yakınlarımda Bile Görüyorum Orta Segment İle Amiral Gemisi Cihazlari Aynı Kefeye Koyuyorsunuz Exynos 7870 İle Exynos 9820 Aynı Performansı Vermez Snapdragon 730 İle Snapdragon 865 Aynı Performansı Vermez A10 Fusion İle A13 Bionic Aynı Performansı Veremez İşlemciler Ve Güçlendiriciler Eğer Bir Cihazın Ne Kadar İşlemcisi Güçlüyse O Kadar Yaşar Bu Orta Segment Telefonlar Akıllı Cihazlara Fazla Para Ödemek İstemeyenler İçin Tasarlandılar Aslında Ama Sundukları Şey Çok Az Ha Benim Fikrimi Sorucak Olursanız Ben Her Zaman Amiral Gemisi Taraftarıyım En Azından Aldigimiz Telefonun İşlemcisi Güçlü Oluyor En Az 4-5 Sene Telefon Değişme İhtiyacımız Kalmıyor Ve İlk 2 Sene En İyi Performansıda Bu Cihazlar Veriyor Orası Gerçek O Yüzden Orta Segmente Fazla İnanmayin Paraniz Varsada Almayın Sadece Göz Boyuyorlar.
Dediklerinize katılıyorum, orta segment telefonlarin yalnızca özellikleri orta segment artık nerdeyse. Ben telefonları f/p açısından degerlendirdim çoğunlukla. Orta segment "özellikler" iceren bir telefon alacaksam fiyatının da orta segment olmasini isterim. M ve a serisinin sunduğu özelliklere göre ederi 2.5k dir maksimum.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
8000 TL Param Olucak Ve S20 Alıcam Samsung Cihazlarini Severim Ama O Paraya İphone XS Bile Alsam Daha Kaliteli Gelir.
S10+ aldın sanırım. Ama yukarıdaki bir cümleyi kuran kişiye doğrusu o cihazı hiç yakıştıramadım. Haksızlık olmuş çünkü. Bu kadar üst düzey bir cihaza sahip olmuşsun ve onun çakması bile olmayacak basit bir çürük elmanın özlemini çekiyorsun. Güzel bir kızla evlendikten sonra "Ah keşke falan kızla evlenseydim" demek gibi. :)

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
S10+ aldın sanırım. Ama yukarıdaki bir cümleyi kuran kişiye doğrusu o cihazı hiç yakıştıramadım. Haksızlık olmuş çünkü. Bu kadar üst düzey bir cihaza sahip olmuşsun ve onun çakması bile olmayacak basit bir çürük elmanın özlemini çekiyorsun. Güzel bir kızla evlendikten sonra "Ah keşke falan kızla evlenseydim" demek gibi. :)
Bak Şu Konuyu Kabullenelim Fiyat Var Fiyat Var Samsung U Çok Severim Bi Noktada Hayraniyim Yalan Yok Hatta S Serisine Bayiliyorum Ki Yine Tercihim S10+ Oldu Fakat Ben Bu Cihaza 5500 TL Ödedim Bu Güzel Bir Rakam Exynos İşlemci Ve Cihazin 1 Sene Oncesinde Cikmis Olmasini Kenara Koy Bu Rakama S10+ Resmen Bal Gibi Bir Cihaz Ve Gerçekten Mutlu Etti Yalan Yok Şarj Ömrü Olsun Konuşmalarım Olsun Her Konuda Beni Sevindiren Bir Cihaz Ama Gel Gelelim 8000 TL Bandına S20+ Almaya Yani Düşün Sene 2020 Samsung Hala Senin Ülkene Exynos Getiriyor Ki Bak Benim Exynos İle Hiç Problemim Yok Exynos Hater Falan Değilim Fakat 8000 TL Verip Aldigin Cihazda Exynos İşlemci Var Ve Bu Cihaz Kaliteli Değil Ama Bakalım 8000 TL Ye İphone XS Aldigini Dusun Bide Apple In Eski Olmayacak Bir İşlemcisini A12 Bionic Kullaniyor Ve Bu Cihaz Alicagi Ana Sürümler Güncellemeler Güvenlik Yamaları Derken En Az 10 Sene Temiz Kullanimda Kullaniciyi Goturebilicek Bir Cihaz Burda Savunma Yapmam Fakat Eğri Oturup Doğru Konuşmak Lazım S10+ S20 Serisi Note 20 Serisi Vb... Ne Kadar İyi De Olsa Şunlar Gerçek Apple Onlardan Daha Az Donanımsal Bileşenle Daha Fazlasini Basariyor Güncellemede Yine Apple Teknik Servislere Bak Garantilere Samsung Servislerinde Artık Kullanıcı Hatası Makbuzu Almaktan Yoruluyorsun Ama Apple Servisinin Ne Kadar İyi Olduğunu Herkes Bilir Hemen Hemen Hele İOS Android Muhabbetine Girmicem Yazilim İşinde Apple Resmen Usta Yani Olay Samsung Yada Çürük Elma Değil Olay Fiyat Ve Deneyim Ben 5500 TL Fiyatina S10+ İle Alabildiğim En İyi Deneyimi Aldim Ve Bu Beni Mutlu Etti Ama 8000 TL Ye İphone XS Üzerinden Yüksek Bir Deneyim Almak Varken O Kadar Büyük Parayı S20+ Cihazina Verirmisin O Tartışılır Ben Şahsen Vermezdim. Yani Sadece Satmasina Baksan Bile İphone Karlı Eğri Oturup Doğru Konuşmak Gerek Deneyim Ve Fiyat Önemlidir Ve Bu Tabloya Baktigimda Apple Bu Konuda Çok İyi.

QuadroKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba Uzun Süredir Açtığım Konulardan Bildiğiniz Üzere Baya Bir Süredir Telefon Almayı Düşünüyordum Ve Forumda Baya Cihaz Sordum Öğlen Saatlerinde Hepsiburada Üzerinden Peşin Olarak S10+ Aldım 5500 TL Gibi Bir Fiyata Ve Fixpack Kasko Paketi Eklettim Sizce Doğru Bir Tercih Olmuşmu Yani S10+ Nasıl Bir Cihaz Ve Fixpack Hakkında Bilgisi Olan Varsa Paylaşırsa Sevinirim Tekrardan Tavsiyede Bulunan Herkese Teşekkürler
Ya Bence Gereksiz o kadar para vermek ama ben mesela HuahWei P30 lite kullanıyorum ve herşeyinden çok memnunum oyun performansı ,hızdan ve görünüm olarak hoş ama S10+ almışsın bizede Hayırlı olsun demek düşer iyi günlerde kullan :)

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Zaten okadar para verecek olsak 8000-9000tl arası samsung'a bakmam bile direk derimki iphone 11 mi alayım xs mi 8000-9000 tl bir android telefona vermek bana harbi saçma geliyo ha verenlerede saygım var ama iphone telefon aldığın zaman hem sana 5 yıl yazılım garantisi veriyor hemde 2 yıllık garantin gerçek garanti kullanıcı hatası değil :D
Benim s10+ alma nedenim 5500 tl olması amiral gemisi bir telefon 5500 tl olursa tabiki bunu alırım hem telefondan çokda memnunum, ekranı en sevdiğim noktası kamerasıda fena değil hakkını veriyor ve şarj da aşırı kötü değil 1saat 15 dakikada 0-100 e şarj oluyo ve günün çoğunu çıkarıyor sevmediğim noktası ise bazen ısınıyo