S10+ Alınabilirmi?

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Bu gece gelmiştir hocam kontrol ettiniz mi?
Hocam Başıma Trajikomik Denebilecek Bir Olay Geldi Telefonun Kasko Paketi Fixpack Bugün Geldi Telefon Ortada Yok Pazartesiye Kaldı Şanssızlık Oranımız %100 :D

• Komik
Reactions: bwr

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Pazartesi mi kargoya vereceklermiş telefonu hocam?
Yok Hocamda Teslimatı Pazartesiye Kalmış Transfer Merkezinde Takılmış Kargo Harbiden Şu Ülkede Niye Nerdeyse Tüm Kargo Şirketlerinde Bu Transfer Sorunu Var Çözebilmiş Değilim

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba Uzun Süredir Açtığım Konulardan Bildiğiniz Üzere Baya Bir Süredir Telefon Almayı Düşünüyordum Ve Forumda Baya Cihaz Sordum Öğlen Saatlerinde Hepsiburada Üzerinden Peşin Olarak S10+ Aldım 5500 TL Gibi Bir Fiyata Ve Fixpack Kasko Paketi Eklettim Sizce Doğru Bir Tercih Olmuşmu Yani S10+ Nasıl Bir Cihaz Ve Fixpack Hakkında Bilgisi Olan Varsa Paylaşırsa Sevinirim Tekrardan Tavsiyede Bulunan Herkese Teşekkürler
İki tane S10 plus var: 1- Kaliteli S10 plus (Snapdragon 855 li) 2- Sorunlu S10 plus (Dandik exynos 9820 li) Eğer exynos lu olanı aldıysanız batarya konusunda başınız ağrıtacak bunu bilin.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
İki tane S10 plus var: 1- Kaliteli S10 plus (Snapdragon 855 li) 2- Sorunlu S10 plus (Dandik exynos 9820 li) Eğer exynos lu olanı aldıysanız batarya konusunda başınız ağrıtacak bunu bilin.
Çok ilginç!
Peki snapgradon işlemcili olanı Türkiyede bulmak, alabilmek mümkün mü?

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Abi Teknomehmet yada Eminönü Doğubank tarafında Snapdragon lu S10 plus bulabilirsin.Snapdragon lu S10 plus alırsan batarya dahil her konuda kafan rahat olur.
İyi de peki üzerinde ya da herhangi bir yerinde bu bilgi var mıdır?
Mesela az evvel bu sitelerde tanıtımı yapılan reklamlarına falan baktım, hiçbirinde böyle bir bilgi göremedim. Biz bunu alırken nasıl anlayacağız?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
İyi de peki üzerinde ya da herhangi bir yerinde bu bilgi var mıdır?
Mesela az evvel bu sitelerde tanıtımı yapılan reklamlarına falan baktım, hiçbirinde böyle bir bilgi göremedim. Biz bunu alırken nasıl anlayacağız?
Snapdragon lu cihazlarda cihazın arkasında cihazın ismi yazar.S10 exynos 9820 li modelde arkada S10 yazmaz ama Snapdragon da yazar bide bunların bölgeye göre kodları var.Sana söylediğim yerlere gittiğinde sana orda bu konuda detaylı bilgi vereceklerdir.S10 ailesi ve S20 ailesi özellik olarak,ekran kalitesi, stereo hoparlör olsun gayet iyi ama Samsung işlemcisi bütün kaliteye gölge düşürüyor.Snapdragon lu bir S10 plus yada S20 plus bulabilirsen senin için harika olur.İyi forumlar.

Charismax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
hayırlı olsun pişman edecek bir cihaz değil

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Snapdragon lu cihazlarda cihazın arkasında cihazın ismi yazar.S10 exynos 9820 li modelde arkada S10 yazmaz ama Snapdragon da yazar bide bunların bölgeye göre kodları var.Sana söylediğim yerlere gittiğinde sana orda bu konuda detaylı bilgi vereceklerdir.S10 ailesi ve S20 ailesi özellik olarak,ekran kalitesi, stereo hoparlör olsun gayet iyi ama Samsung işlemcisi bütün kaliteye gölge düşürüyor.Snapdragon lu bir S10 plus yada S20 plus bulabilirsen senin için harika olur.İyi forumlar.
Ama işte o iş dediğin gibi olmuyo. Bizim bütce 5500 tl o hem daha pahalıdır hemde türkiye kaydı yoktur başka bir telefonun imei sini kaydetmişlerdir batarya konusundada sorun yaşayacağımı sanmıyorum bende önceden s6 edge vardı 2600 mah bana yetiyodu ben telefonda oyun oynayan bir insan değilim hem ne güzel samsung türkiye garantili.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ama işte o iş dediğin gibi olmuyo. Bizim bütce 5500 tl o hem daha pahalıdır hemde türkiye kaydı yoktur başka bir telefonun imei sini kaydetmişlerdir batarya konusundada sorun yaşayacağımı sanmıyorum bende önceden s6 edge vardı 2600 mah bana yetiyodu ben telefonda oyun oynayan bir insan değilim hem ne güzel samsung türkiye garantili.
Daha pahalı değil hatta biraz daha uygun fiyata denk geliyor.Siz Exynosu savunmaya devam edin.Samsung elin Amerikalısına Snapdragon versin bizede sorunlu işlemciyi göndersin.Bunu normal görmeye devam edin.Samsung kullanıcıları "Exynos işlemci istemiyoruz" kampanyasınıda canları sıkıldığı için başlattı zaten.???

Son düzenleme:

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Daha pahalı değil hatta biraz daha uygun fiyata denk geliyor.Siz Exynosu savunmaya devam edin.Samsung elin Amerikalısına Snapdragon versin bizede sorunlu işlemciyi göndersin.Bunu normal görmeye devam edin.Samsung kullanıcıları "Exynos işlemci istemiyoruz" kampanyasınıda canları sıkıldığı için başlattı zaten.???
Ben Exynosu savunmuyorumki sadece bu benim için yeterli diyorum ve Türkiye garantisi yok unutma snapdragonlunun gelseydi onu alırdık. Ayrıca Türkiye kayıtlı değil

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
@Erenist2020 'ye katılıyorum exynoslu samsung alıyorsanız getireceği sorunları kabul ediyorsunuz demektir exynos düzelmedikçe veya samsung exynos inadından vazgeçmedikçe çin pazarını kaybettiği gibi daha çok pazar kaybedecektir adamlar kendi anavatanında bile kendi işlemcisini kullanmıyor bu ne demek açıkça biz kendi işlemcimize güvenmiyoruz demek

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Çok ilginç!
Peki snapgradon işlemcili olanı Türkiyede bulmak, alabilmek mümkün mü?
S10 kullanıyorum. 1 günü rahat çıkarıyor ve 5-7 saat ekran süresi alıyorum(güç tasarrufu açık değil). Bu sorunlar S10 serisindeki Exynos da yok. S10 serisinde de SD nin gerisindeydi ama S20 serisi kadar çok fazla fark yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Erenist2020 'ye katılıyorum exynoslu samsung alıyorsanız getireceği sorunları kabul ediyorsunuz demektir exynos düzelmedikçe veya samsung exynos inadından vazgeçmedikçe çin pazarını kaybettiği gibi daha çok pazar kaybedecektir adamlar kendi anavatanında bile kendi işlemcisini kullanmıyor bu ne demek açıkça biz kendi işlemcimize güvenmiyoruz demek
Kore de S20 serisinde sd865 kullanıldı. S10 Serisinde Exynos 9820 kullanıldı.

Seductive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hepsiburada dan alan arkadaslar, kargo geldiginde ne gibi kontroller yaparak teslim aldiniz bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz ? Uzun yillardir internetten bircok siteden alışveriş yaptim fakat telefon ilk defa alacagim 5400 lira gibi bi fiyat da verecek olunca ister istemez korkuyor insan ? hepsiburada satici olarak samsung Türkiye gözüküyor, bana hepsiburada olmasindan daha iyi gibi geldi, siz ne düşünüyorsunuz ?

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Hepsiburada dan alan arkadaslar, kargo geldiginde ne gibi kontroller yaparak teslim aldiniz bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz ? Uzun yillardir internetten bircok siteden alışveriş yaptim fakat telefon ilk defa alacagim 5400 lira gibi bi fiyat da verecek olunca ister istemez korkuyor insan ? hepsiburada satici olarak samsung Türkiye gözüküyor, bana hepsiburada olmasindan daha iyi gibi geldi, siz ne düşünüyorsunuz ?
Ben de internetten bir-iki kitap haricinde pek alışveriş yapmadım ama tek tük aksilikler dışında sanırım pek bir sorun olmuyor. Sipariş verenlerin ürünlerine sapasağlam kavuştuklarını okuyoruz genelde.

Bu arada S10+ 7 bin lira seviyelerinden çok iyi bir fiyat seviyesine indi. Ondan daha ucuz olması gereken S10 6300 lira seviyelerinde satılırken S10+'ın 5400 liraya satılması bana çok garip geliyor. Biri bana bunun sebebini açıklayabilirse valla çok memnun olurum. :)

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Hepsiburada dan alan arkadaslar, kargo geldiginde ne gibi kontroller yaparak teslim aldiniz bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz ? Uzun yillardir internetten bircok siteden alışveriş yaptim fakat telefon ilk defa alacagim 5400 lira gibi bi fiyat da verecek olunca ister istemez korkuyor insan [emoji28] hepsiburada satici olarak samsung Türkiye gözüküyor, bana hepsiburada olmasindan daha iyi gibi geldi, siz ne düşünüyorsunuz ?
Hocam Hiçbir Farkı Yok Kargocu Zaten Geldiğinde Bu Kutunun İçinde Telefon Var Galiba Dedi Evet Dedim Kimlik Görebilirmiyim Dedi Gösterdim Sonra Telefonu Kontrol Amacli Açın Dedi S10+ Kutusunu Gördüm Kontrol Ettikten Sonrada Aldım Ve Eve Çıktım Yani Üründe Gram Hata Yoktu Jelatini Kutusu Tamamen Sıfır Bir Cihazdı Saolsunlar Ben Memnun Kaldım Gece Siyahı 128 GB S10+ Aldım Mükemmel Görünüyor Yani Sizede Tavsiye Ederim Deneyim Olarak Benim Deneyimim Harikaydı

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Ben de internetten bir-iki kitap haricinde pek alışveriş yapmadım ama tek tük aksilikler dışında sanırım pek bir sorun olmuyor. Sipariş verenlerin ürünlerine sapasağlam kavuştuklarını okuyoruz genelde.

Bu arada S10+ 7 bin lira seviyelerinden çok iyi bir fiyat seviyesine indi. Ondan daha ucuz olması gereken S10 6300 lira seviyelerinde satılırken S10+'ın 5400 liraya satılması bana çok garip geliyor. Biri bana bunun sebebini açıklayabilirse valla çok memnun olurum. :)
Hocam Bende Bilmiyorum Ya Ellerinde Kaldı Yada Samsung Ve Hepsiburada Bunu Anlaşmalı Yapıyor Zira Bir Sürü Sitede Akıl Almayacak İndirimler Var