Soru S10+ Alınabilirmi?

QuadroKut

Üyecik
Merhaba Uzun Süredir Açtığım Konulardan Bildiğiniz Üzere Baya Bir Süredir Telefon Almayı Düşünüyordum Ve Forumda Baya Cihaz Sordum Öğlen Saatlerinde Hepsiburada Üzerinden Peşin Olarak S10+ Aldım 5500 TL Gibi Bir Fiyata Ve Fixpack Kasko Paketi Eklettim Sizce Doğru Bir Tercih Olmuşmu Yani S10+ Nasıl Bir Cihaz Ve Fixpack Hakkında Bilgisi Olan Varsa Paylaşırsa Sevinirim Tekrardan Tavsiyede Bulunan Herkese Teşekkürler
Ya Bence Gereksiz o kadar para vermek ama ben mesela HuahWei P30 lite kullanıyorum ve herşeyinden çok memnunum oyun performansı ,hızdan ve görünüm olarak hoş ama S10+ almışsın bizede Hayırlı olsun demek düşer iyi günlerde kullan :)

Guaqroz

Asistan
Zaten okadar para verecek olsak 8000-9000tl arası samsung'a bakmam bile direk derimki iphone 11 mi alayım xs mi 8000-9000 tl bir android telefona vermek bana harbi saçma geliyo ha verenlerede saygım var ama iphone telefon aldığın zaman hem sana 5 yıl yazılım garantisi veriyor hemde 2 yıllık garantin gerçek garanti kullanıcı hatası değil :D
Benim s10+ alma nedenim 5500 tl olması amiral gemisi bir telefon 5500 tl olursa tabiki bunu alırım hem telefondan çokda memnunum, ekranı en sevdiğim noktası kamerasıda fena değil hakkını veriyor ve şarj da aşırı kötü değil 1saat 15 dakikada 0-100 e şarj oluyo ve günün çoğunu çıkarıyor sevmediğim noktası ise bazen ısınıyo