Ryzen 5 Pro 4650G + Gıgabyte B450M S2H v2

Bu konuyu okuyanlar

Berkayyyn7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GIGABYTE B450M S2H v2 Anakart son bios güncellemesi ile RYZEN 5 4650g işlemciyi desteklemeye başlamış.

Arkadaşlar ben bu iki donanımı sipariş verdim. Anakart eski bios sürümü ile gelirse, bios güncelleme işlemini yapabilmem için eski işlemci bulmak zorunda mıyım? Yoksa işlemciyi takıp deneyim mi? Bir zararı olur mu? Şimdiden teşekkürler.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Eski işlemci bulmak zorundasın. Takıp deneyebilirsin. Bi zararı olmaz Ama , yüzde 99, üzerindeki bios daha eski olacağı için, görüntü alamazsın.

Berkayyyn7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet hocam parçalar geldi bu gün, az evvel montajı yaptım ve görüntü gelmiyor. Eski işlemci buluruz inşallah :) teşekkür ederim

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Evet hocam parçalar geldi bu gün, az evvel montajı yaptım ve görüntü gelmiyor. Eski işlemci buluruz inşallah :) teşekkür ederim
En yakınındaki bi bilgisayarcı ile görüş.Ellerinde vardır. Cüzi bi para ile işini hallederler.

Yüzde 99 ,görüntü alamazsın demiştim Hay demez olaydım. :)

Berkayyyn7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En yakınındaki bi bilgisayarcı ile görüş.Ellerinde vardır. Cüzi bi para ile işini hallederler.

Yüzde 99 ,görüntü alamazsın demiştim Hay demez olaydım. :)
Tam aksine hocam demez olsaydınız görüntü gelmemesinin sebebini başka yerde arayabilirdim. Teşekkür ederim. Eski işlemci ile bios güncellemesi yaptık, şu an sıkıntısız sistem. :)