Ryzen 5 1500X ve R7 240 Sistem Toplama

sinanvarann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. Hatalarım nedir? Ne önerirsiniz? Bütçeme göre bunları düşündüm bu arada arkadaşlar. Anakart İşlemci ve kasayı aldım. RAM ve kran kartını almayı düşünüyorum şimdi de. Dota 2 ve CS:GO oynuyorum. Ama daha çok yazılım programlarıyla uğraştığım için Visual Studio gibi, ekran kartına önem vermedim. RAM arka planda çok işlem açık olacağı için 16 ve iyi olsun istedim.

Şu an kullandığım bilgisayarım ve ekran kartım fazlasıyla yetiyor. Oyunlardan çok beklentim yok kasmadığı sürece. Satellite L50-B-12W - Toshiba

PcDunyais

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dota ve cs go için o ekran kartı yeter. İşlemci seçimin de gayet iyi. Sistemi alabilirsin sorun yok.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Kartı GT 1030 alın en azından, Dota ve CS Go da çokta işkence çekmeyin 240 ile.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bu sistemle oyun oynamaya çalışma. Ha ilerde para biriktirip iyi bir upgrade yaparsan canavar olur.

sinanvarann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ekran kartı belirttiğim gibi dizüstü sistemimde kullanıyorum ve gayet memnunum dota cs-go beklentimi karşılıyor.Gt 1030 düşündüm ama ekran kartına 200 tl bütçe ayırıyorum şu an ileride oldukça upgrade yapacağım.Ona göre geliştirilebilir anakart seçtim. Üstün performans beklentim yok grafik olarak. Chrome Visual studio Office Adobe programlarını akıcı şekilde açsın yeter onuda ssd ve ram ile sağlamayı düşünüyorum. Sizden isteğim uyumlumudur hepsi.Ryzen 5 ile ram uyum sorunu gibi birşey duydum yeni çıktığı için full mhz hızı veremiyormuş her ram de.