Yardım RX 6600 Sistem Alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

LosephiazzZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almayı düşündüğüm sistem bu;DOST KAYAOGLU-DK4 AMD / AMD Ryzen 5 5500 / ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Sizce alınırmı ve gaming gen konusunu googlea aratınca bazı hatalar yaşadıklarını gördüm o yüzden birazda şüphelendim,aynı sistemi farklı sitelerden toplamaya çalıştığımda bu işlerden çok anlamıyorum ama ekran kartı sadece 10.000 tl olarak çıkıyor diğer donanımlar kasa vb. 20.000 yakın ve aşıyor gibi.Bu yüzden indirim olduğunu düşünüyorum kendimce kafamda eğer PC Hocası vb. kanallar sistem çıkartıyor onları beklerim güzel denk gelmezse bu sistemi alırım diye düşünüyordum.Sizce gerçekten bekleyip o sistemleri almak mantıklımı yoksa bu sistem alınırmı? gaming gen güvenilir mi ? ( GamingGen hakkındaki şüphemi kıran sistemde bu Sinerji Artemis Ryzen 5 5500 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı] aynı sistem neredeyse sinerjide toplamış.) Ayrıca bu toplama işinden çok anlayan biri olmadığım gibi parça takma işleminide bilmiyorum.İnternet sistemleri Montaj yapılsın seçeneğinde parçalar kutu halinde geliyormu yoksa sadece kasaya takılı olarak mı