Rx 590 Hakkında İlginç Detay

Bu konuyu okuyanlar

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Merhaba, güzel bir masaüstü sisteme sahibim. Intel i5 9600k işlemcim ve asus rog strix z390-e gaming anakartım var. Çok önceden sanırım 1 yıl oldu. 1050 ti kullanıyordum. Sonradan rx 590 aldım. Aslında hiçbir sorun yok her oyunu rahat oynuyorum. Ama ilginç birşey farkettim. Mesela oyunlarda veya videolarda falan hafif yazı veya detaylarda oyunda uzak mesafede dağ tepe gibi böyle siyahlık var gibi. Yani tam belirgin net çıkmıyor karartı gibi sanki nesnelerde keskinlik sorunu var. Tam da anlatamadım. Eski kartta öyle bir sorunum yoktu. Belki benim gibi yaşayanlar vardır.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,942
Amd'nin kendi ayarlarından uygulama grafikleri yükseltme seçeneği var mı? Varsa yükselt.

Amd kullanmadım ama nvidia'da bazen grafik gözüme höş görünmediğinde programın kendinden ayarlıyorum görüntünü.

Yani istediğin oyunu yada programı seçip grafik ayar yükseltme yeri var bende onu söylüyorum.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Amd'nin kendi ayarlarından uygulama grafikleri yükseltme seçeneği var mı? Varsa yükselt.

Amd kullanmadım ama nvidia'da bazen grafik gözüme höş görünmediğinde programın kendinden ayarlıyorum görüntünü.

Yani istediğin oyunu yada programı seçip grafik ayar yükseltme yeri var bende onu söylüyorum.
Onu da denedim. Ama bu farklı birşey sanki. Belki tam anlatamadım.

Son mesajlar