Rusya'yı öven bir yorum atmak suçmudur?

Bu konuyu okuyanlar

Bayırdır

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Selamlar, benim rus bir arkadaşım var ve ilk savaş zamanları ondan öğrenmiştim olayı. Ayrıca daha bugüne kadar her yere Putin haklı. Rusya Kral ve O Doğru olanı yaptı falan yazmışım. Bugün Ukrayna'lı biri yorumuma cevap kendi dilinde bir şey yazmış ve hemen silmiş bildirimi gelmişti tıklayınca bildirim de gitti mesajı da göremedim. Silinen bildirimi de göremedim. O olaydan sonra olayı biraz araştırdım ve Rusya'nın yaptıklarını gördüm. Yorumumdan dolayı pişmanım. Fakat o adamın ne yazdığını göremiyorum. Dava edilirim diye korkuyorum. Yaşım da 14 umarım böyle bir şey olmaz. İnsanlar neler neler yazmış benim gibi ama bilmiyorum.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,483
1- Zaten Rusya haklı.
2- Hakaret etmeden, terörü vb. övecek sözler söylemeden, her konuda fikrini belirtebilirsin.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Rusya hakkıydı sınırlarına yakın yerlere üs kuruldu aynı şuan bize Yunanistan'ın yaptığı gibi yani empati kurmak basit Rusların yerinde gibiyiz zaten şuan haklılar bana göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rusların yerinde gibiyiz derken şuanki bulundugumuz olayların benzemesi f16 vb şey yapmaları adlara üs kurulması gibi yani

Bayırdır

Asistan
Reaksiyon puanı
30
1- Zaten Rusya haklı.
2- Hakaret etmeden, terörü vb. övecek sözler söylemeden, her konuda fikrini belirtebilirsin.
Hocam aslında Rusyanın haklı olduğunu biliyorum ama bunu bir yerde belirtince linç yiyorum. Te*ör falan da dememişimdir genelde Haklı olduğunu söyleyip sebep sunuyordum. Ya da Putin editlerinin altına Putin ve kral emojisi koyuyordum. Nato'an gerçekten bıktım. Yunanistan ile aramız geriliyor neredeyse Ab nin çoğu Yunanistan'ı destekliyor. Arkamızda Rusya,Çin gibi devletler olsa daha iyi bence. Diğerleri savaşta bile yardım etmez.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Hocam aslında Rusyanın haklı olduğunu biliyorum ama bunu bir yerde belirtince linç yiyorum. Te*ör falan da dememişimdir genelde Haklı olduğunu söyleyip sebep sunuyordum. Ya da Putin editlerinin altına Putin ve kral emojisi koyuyordum. Nato'an gerçekten bıktım. Yunanistan ile aramız geriliyor neredeyse Ab nin çoğu Yunanistan'ı destekliyor. Arkamızda Rusya,Çin gibi devletler olsa daha iyi bence. Diğerleri savaşta bile yardım etmez.
benim düşüncem savaş bu sene cıkmaz savunmada eksikligimiz var ve tek düşmanımız yunanistan degil s400ler var ama yetmiyor savunma icin kızıl elma ve siper(savunma sistemi) cıkmadan onaları envartere sokmadan savaş cıkmaz hisar a hisar o var ama yetmez.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Hukuki bakımdan Rusya yanlış yapıyor. Başka devletin seçim yapmasına karışması hakkı yok.

Adamlar İsterse Afrika birliğine üye olsun bu rusyayı ilgilendirmez.