Rtx gelmesini istediğiniz oyunlar

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Arkadaşlar konuyu umarım doğru yere açmışımdır aradığımı bulamadım ekran kartı bölümü desem ekran kartı değil oyun desem online oyun vs. var size göre hangi oyunlara gelmeli

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Wolfenstein 3D'ye gelsin daha iyi olur. Ne RTX'miş. Benim hiçte umurumda değil. Yeni yeni bir şeyler bulup, daha da pahalıya satıyorlar işte. RTX denilen şey olmasa da olurdu.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Arkadaşlar konuyu umarım doğru yere açmışımdır aradığımı bulamadım ekran kartı bölümü desem ekran kartı değil oyun desem online oyun vs. var size göre hangi oyunlara gelmeli
Portal 2, GLaDOS'un uyanışını hem şık hemde gerçekçi bir şekilde görürsem benim için tadından yenmez.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
LoL, Death Stranding, Serious Sam 4, Dark Souls serisi. ama çıksa bile ışın izleyicili bir kartım yok :D.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
LoL, Death Stranding, Serious Sam 4, Dark Souls serisi. ama çıksa bile ışın izleyicili bir kartım yok :D.
Hocam lol çıkar mı bilmem ama çıkarsa güzel olabilir çıkma ihtimali yüzde 70 çünkü 4 5 yıl içinde oyunların çoğuna gelmesi planlanıyor diye biliyorum

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
RTX için aynı zamanda çok kaliteli gözlere de sahip olmak lazımmış ben kendimce bunu anladım. Çünkü RTX açınca çokta bir fark anlamıyorum. O nedenle benim için pek farketmiyor. mesela 144 hz den yüksek olan monitörlerde bir çok kullanıcı için çok ta birşey farkettirmiyor aslında. Bu arada bazen firmalar bazı üst seviye teknolojileri aslında birbirleriyle rekabet yapmak için çıkarırlar bak ben daha iyisini yapıyorum demek için. Ama biz tüketiciler bazen malesef en pahalısı en iyisi fikrine kapılıp, firmalara ekstra yardım etmiş olabiliyoruz. Aslında asıl mesele maddi imkanımız çok fazla olsa bile kendimiz için yeterli olacakların en iyisini almak. Pilotlar ve gözleri çok çok sağlıklı olan kişiler dışında bu firmaların her anlattığı teknolojiyi algılayabildğimizi sanmam

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
RTX için aynı zamanda çok kaliteli gözlere de sahip olmak lazımmış ben kendimce bunu anladım. Çünkü RTX açınca çokta bir fark anlamıyorum. O nedenle benim için pek farketmiyor. mesela 144 hz den yüksek olan monitörlerde bir çok kullanıcı için çok ta birşey farkettirmiyor aslında. Bu arada bazen firmalar bazı üst seviye teknolojileri aslında birbirleriyle rekabet yapmak için çıkarırlar bak ben daha iyisini yapıyorum demek için. Ama biz tüketiciler bazen malesef en pahalısı en iyisi fikrine kapılıp, firmalara ekstra yardım etmiş olabiliyoruz. Aslında asıl mesele maddi imkanımız çok fazla olsa bile kendimiz için yeterli olacakların en iyisini almak. Pilotlar ve gözleri çok çok sağlıklı olan kişiler dışında bu firmaların her anlattığı teknolojiyi algılayabildğimizi sanmam
Hocam minecraft rtx on vs off yap youtubede anlarsın ve o öyle bir olay değil baya gözle görülür bir fark oluyor bana katılanlar beğeni katılmayanlar kızgın atsın

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Hocam olmayabilir herkeste yok zaten bende de yok ama sorum şu rtx gelmesini istediğiniz oyunlar

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Kızılacak bir durumda yok kardeş herkesin fikri değerli.
Hocam ben kızılacak bir şey demiyorum zaten diyorum ki benim fikrime katılanlar beğeni katılmayanlar farklı bir fikri olanlar kızgın atsın diyorum ve kızmadım hocam siz yanlış anladınız