Rtx 2060 Super Sistem Yorumlama

Bu konuyu okuyanlar

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Bir tık düşürülebilir derken sebepler nelerdir? Biraz açıklar mısın?
Bence düşürülemez hocam, çok iyi bir seçim. Zaten düşürsen neye düşüreceksin ki? 1600AF düşürürsün. Onun sınırı 2060'dır. Daha üstü takılmaz. En azından 3600 ile 2070S kadar yolu var. Şayet 4K monitör alırsa 3600 yanına 2080 bile alabilir.

Anti Septic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Bence düşürülemez hocam, çok iyi bir seçim. Zaten düşürsen neye düşüreceksin ki? 1600AF düşürürsün. Onun sınırı 2060'dır. Daha üstü takılmaz. En azından 3600 ile 2070S kadar yolu var. Şayet 4K monitör alırsa 3600 yanına 2080 bile alabilir.
Hocam hazır bahsi geçmişken onu da sorayım. Şimdi benim klavye mouse kulaklık ve en önemlisi Monitörüm yok. Ben bu monitörlerden anlamıyorum ama en az 144mhz birşey almam gerektiğini biliyorum. İlk ay evdeki eski model monitörle takılacağım diğer ay bir tane alacağım. Şimdi 1080p, 2k, 4k vs. bu konularda bana yardımcı olurmusun-açıklar mısın? Bu sisteme ne gider?

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Hocam hazır bahsi geçmişken onu da sorayım. Şimdi benim klavye mouse kulaklık ve en önemlisi Monitörüm yok. Ben bu monitörlerden anlamıyorum ama en az 144mhz birşey almam gerektiğini biliyorum. İlk ay evdeki eski model monitörle takılacağım diğer ay bir tane alacağım. Şimdi 1080p, 2k, 4k vs. bu konularda bana yardımcı olurmusun-açıklar mısın? Bu sisteme ne gider?
Bu kalitelisinden iş görür ama sizin oralarda belki farklı modeller vardır, belki daha uygun fiyatlandırmaya sahiptir, bilemeyeceğim. Sen en iyisi geçen ki gibi link at, oradan bakalım ama monitörler hakkında çok bilgili değilim. Haberin olsun, başka birine ihtiyacın olabilir. :)

Anti Septic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Bu kalitelisinden iş görür ama sizin oralarda belki farklı modeller vardır, belki daha uygun fiyatlandırmaya sahiptir, bilemeyeceğim. Sen en iyisi geçen ki gibi link at, oradan bakalım ama monitörler hakkında çok bilgili değilim. Haberin olsun, başka birine ihtiyacın olabilir. :)
Hocam şimdiden sağol, sen bir bak, önerilerini alayım. Konuyla ilgili gerekirse başlık açarım :) Bütcem 250 Euro site bu: Οθόνες Υπολογιστών για Gaming - Skroutz.gr

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702

Anti Septic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Bu gün siparişleri geçtim! 10 ila 30 gün arasında ulaşacakmış. Tabi korona felç etti. Bekleyebilirdim ama avrupada da fiyatlar yükselmeye başladı, riske atmadım. Ancak tüm parçaları da bulmak mümkün değil hala ekran kartı ve kasa siparişini veremedim. Almayı planladığım gigabyte 2060 super windforce oc ellerinde yok, olanlarda 520 den başlatıyor fiyatları. MSI bulunduğundan MSI 2060 Super Gaming X siparişi vereceğim. Kasayı bulmak problem ama artık ona da bir alternatif düşünülür. SSD de bana zorluk çıkardı ama 8 euro farkla PLUS modelini aldım. Samsung 970 Evo PLUS 500 GB. Gelince de MONTAJ belası başlayacak. İlk elin günahı olmazmış, bir yerden başlamak lazım tabi! :)