RTS oyun tavsiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

B.elma

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Arkadaşlar herkese selamlar,
Wargame : Red dragon adlı oyunu epic games bedava veriyordu. indirdim oynadım gerçekten çok güzel ama bir sorun var..
Türkçe yamasını bulamadım ve oyun biraz çok karışık olduğu için oynayamıyorum.. Sizden ricam bu ve benzeri oyun önerileriniz varmıdır ?
O kadar steam dan baktım ama bulamadım benzeri oyun ya ...

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Company of Heroes 2 deneyebilirsiniz

B.elma

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Company of Heroes 2 deneyebilirsiniz
Wargame red company benzeri bir oyunmudur hocam ? yani haritası geniş , birliklerimi geniş yerlere stratejik yerleştirebildiğim bir oyunmu acaba

Son düzenleme:

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Wargame red company benzeri bir oyunmudur hocam ? yani haritası geniş , birliklerimi geniş yerlere stratejik yerleştirebildiğim bir oyunmu acaba
Company of Heroes 2 daha küçük haritalarda birlikleri tek tek yönetmek üzerine tam aynı değil ama benziyor denilebilir

B.elma

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Company of Heroes 2 daha küçük haritalarda birlikleri tek tek yönetmek üzerine tam aynı değil ama benziyor denilebilir
Çok teşekkür ederim hocam , peki başka varmı bildiğiniz oyun ?
Büyük haritaler birlikleri yönlendirdiğimiz
Totalwar gibi ama 2. dünya savaşı çağında geçen oyun ? yani silahlı olsun tank tüfek olsun :D bulamıyorum gerçekten bulamadım :(

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Çok teşekkür ederim hocam , peki başka varmı bildiğiniz oyun ?
Büyük haritaler birlikleri yönlendirdiğimiz
Totalwar gibi ama 2. dünya savaşı çağında geçen oyun ? yani silahlı olsun tank tüfek olsun :D bulamıyorum gerçekten bulamadım :(
HOI4 var Iron Conflict var