RTMPGUI [Televizyon Kanalları ]

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
KVP8u.png

Arkadaşlar bu program ile yabancı kanalları ve bazı yerli kanallarını izleyebilirsiniz.

Program rtmp ile çalışan stream yayınlarını kolaylıkla açmaya yarıyor.Programın çalışabilmesi için vlc 2.0 sürümüne ihtiyacımız var.Program gnu lisansına sahip olduğundan ücretsizdir.Cnntürk,fox,show tv,skytürk gibi birkaç kanal daha var.

Yapmanız gereken şey programı kurduktan sonra rtmpGUI.exe dosyasını çalıştırmak ve file options channel list kısmından programı kurduğunuz klasöre girip channels.xml dosyasını gösterip ok dedikten sonra programı tekrar başlattığınızda sol tarafa kanallar sıralanmış şekilde geliyor.

Kanalların üstüne 2 kere tıklayıp vlcde görüntünün gelmesini bekleyebilirsiniz.Kanal listesinde kendinizde add channel diyerek bulduğunuz rtmp linklerini falan ekleyebilirsiniz.

VLC 2.0.0 Windows Versiyonu

Ben portable sürümünü kullanıyorum.

RTMPGUI Portable

RTMPGUI Full

Diğer bilgiler için...

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Direk uydu olarak değil de kanal olarak alınanlar var.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
çok kanal var bütün uydulardan,ama arada bir patlıyor linkler

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
sadece kanal listesinide paylaşırsan güzel olur

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Hd yayın olmazmı :D

Evet ara ara linkler patlar.

xdangerx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyiymiş valla .net framework'un kurulu olması lazım çalışması için. bu arada kafam karışıtı bu hd olanlar 720p bu trt hd, atv hd de mi 720p yayın yapıyor yoksa bu yayınlar internet üzerinden olduğu için mi 720p

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
iyiymiş valla .net framework'un kurulu olması lazım çalışması için. bu arada kafam karışıtı bu hd olanlar 720p bu trt hd, atv hd de mi 720p yayın yapıyor yoksa bu yayınlar internet üzerinden olduğu için mi 720p
İnternet üstünden olduğu için öyledir diye sanıyorum.

Full HD deyince 1080p anlaşılır ama hd deyince tvler için 720p mi 1080p mi kullanılıyor onu bilmiyorum.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Full linki kırık upload yapabilirmsiniz portable de remote channel list hatası veriyor.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
jba25XmC59XWhk.png

Download as zip yazan yere tıklayıp indireceksin [MENTION=264936]Webkurum[/MENTION] ilk mesajda kanal listesini nasıl göstereceğini açıkladım.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Kanal listesini seçiyorum ama soldaki listeye gelmiyor işte. [MENTION=264936]Webkurum[/MENTION] 'da da aynı hata var galiba.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Kapatıp tekrar açın kanal listesini gösterdikten sonra kapatıp açtığımda bende geliyordu liste.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
hd kanallar gitti neden acaba?
Sometime (especially in this days) server is overload or/and in mainintence. Lagging to everyone ^^

Ana konusunda geçtiğine göre ara sıra server aşırı yüklenme oluyor ve herkeste olabiliyormuş o yüzden sd versiyonları kullanın diyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba,

ben programı kurdum fakat yandaki kanal listesi benim programımda çıkmıyor acaba nerede yanlış yaptım. yardımcı olursanız sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıp adresi gizleme proğramı kullanmalısın ben öyle yaptım liste doldu.(u1204)proğramı

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Beyler adamlar türk iplerini banlamış o yüzden sizin channel listesi gelmiyor. Portable sürüm kurun kurduktan sonra aynı şekilde channel.xml dosyasını kanal listesinden tanıtın sonrasında vpn falan kullanın ya da üstteki arkadaşın dediği gibi ultrasurf falan kullanabilirsiniz ben portable sürümü kullanıyorum sorunsuz.