Rte: Z Kuşağı O Dönemi Bilmez(cidden bıktık )

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Muhalefet bu duruma defalarca tepki gösterdi.

Nerde tepki gösterdi ne eylemi yaptı mesela ? Edirne'den Hakkari ye flan yürüdüde biz mi görmedik ? OY ÇALINMIŞ DİYORSUN boru değil. O referandum ile ülkenin yönetim şekli değişti çocuk oyuncağı değil o öyle bir iddia atıp ortaya kaçmak. Sonra millet neden bize güvenmiyor derler. 20 senedir iddia edip kanıtladığı 3 tane olay söylermisin bana muhalefetin ? Yalancı çoban gibi geziyorlar ortada.

Keşke yaşına göre davranıp azcık gözünü açabilsen ve gerçekleri görebilsen neyi savunduğun bile belli değil senin :( 10-15 sene önceki oalylar üstünden günümüzü yorumlamaya çalışıyorsun. Bu saydığın olayların hakemi HALKTIR. Kendince yanlış görüyorsa seçimde oy vermez gider muhalefete verir oyunu. Vermiyorsa 20 yıldır bunu sorgulamayıp hep eleştiren bir zihniyetiniz var. Demek ki bu eleştirdiklerini muhalefetin düzelteciğine inanan yok.

Not: PKK sevicilerini savukmaktan Ermeni Soykırımını savunmaktan veya Amerikanın çıkarlarını savunmak için kendini paralamaktan iyidir diye düşünüyorum şuan ki durumumun...